Tekil Mesaj gösterimi
Alt 07-11-2008, 11:30   #3
halilsagir

halilsagir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

arkadaşım ilk paragrafla son paragraf arasında bahsettiğim konular farklı sen aynı şekilde değerlendirirsen aynı kriterleri alırsan ayrı sadece 2 paragrafı alt alta koyup düz mantık düşünürsen onu da çıkarta bilirsin ne alatabilirim biri dünyanın değişimi , son paragrafta taraftarlık 'tarafsan taraftarsan ' diye yazmışım , bir sürü örnek vermişim , bir sürü açıklama yapmışım, hala yanı cevapları veriyorsunuz elle tutulur somut cevaplar istiyoruz , çelişki hiç yok gayet net söylüyoruz
'müslümanız 1400 yıldır, değişiyor mu ibadet şeklin islamın,imanın şartı 5'er tane,kıble yanı yerde bunlar değişmez değiştiremezsin , üstündeki kıyafet değişiyor yaşadığın cevre değişiyor , gittiğin cami ile 1400 sene önceki aynımıdır (yapı olarak) yediğin yemek değişiyor '
aşağıdakini yazmadan anlamanızı bizi ikna etmenizi beklerdim
çarşının kapalı daki yerini kaybetmek adına bunları 10 yıldır değiştirmeden söylediğini biz bilmiyormuyuz söylediğin kelimeler alen abinin 10 yıldır söylediği ile aynı (bizde o tribündeyiz 14 yıldır) tatlı su e.f.'si imiş , buz dağının altı kalmadı herşey ortaya çıkmış , para babaları öle mi ben kendimi neden küçük görüceğim ki adamın parası var diye gider locada izler bende diğer tarafta o para babaları bmw,ferrari kullanıyor ben kullanamıyorum, hava atıyor beni küçük görüyor bu beni bağlamaz onun acizliğidir dar gelirliyi 3.sınıf görmesi beni neden ilgilendirsin onun kendi kişiliğini geliştiremediğindendir.
livepool kop tribünü (liverpool un varoşlarından oluşuyor),ac milan fossa dei leoni(dar gelirli grup italya şartlarında) real madrid ultrasur(bunlarda dar gelirli diğer lerine göre) 2 yıl yurtdışında kaldım çok net biliyorum bunları , bu taraftar grupları kale arkalarında işte sorunda burada çıkıyor biz beşiktaş için daha ii olucaksa kapalıyı terk edip kale arkasına geçmeye hazırız , birde bunun tersini düşünenler var işte bu yüzden 1000 yılda gecse anlaşamayız.......
hiçbir zaman bu konuda ortak bir görüşe varamayız
bende senin görüşüne saygı duyuyorum bekleyip görelim......

Konu halilsagir tarafından (07-11-2008 Saat 11:39 ) değiştirilmiştir..
halilsagir Ofline   Alıntı ile Cevapla