Tekil Mesaj gösterimi
Alt 07-11-2008, 12:54   #10
halilsagir

halilsagir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
utkux´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
demogajii : )))))))))))))))

kapalı bizimdir direkleri sizindir lafını duymuşsusndur bu arada kim vazgeçmiş kapaldıan öğreneyim ne verimi alıcan zaten halka açılmış bir şirket hep değer kaybediyor ne max ından bahsediyorsun ,değerleri yerle bir ediliyor zaten şuanda bile. stadı yenilemek demek zaten değeri kaybetmek demek değilmi boya bile yapılamazken çok vazgeçenler ondan vestel maçında stadı yıkanın ... nok nokta küfür etti ,loca yaptılar kapalıyada ne oldu ? digi den zaten para geliyor ,d smart tan ordan burdan geliyor zaten bir ayağı endüstriyelde beşiktaşın şurda bir kaç değer kaldı onlardanda kurtulalım diyorsun .

Eğer biz beşiktaşlıysak elazığdaki aadamıda temsil ediyoruz demektir ne yani o gelse aynı şeyleri yaşamıyacakmı halla, halaaa

kapitalizim yıkılıyor dünya çöküyo sen endüstriyelden bahsediyorsun

kombine al almazsan üst 100-alt 80 e getiridiler kimsenin sesi çıkmıyor buna
ben stad yenilensin diye birşey sölemedim nereden çıkartıyorsun 'alamazsak kombineyi vazgeçeriz o mana söylüyorum diğer türlü anlaşıldıysa özür dileriz' 'o stadı kimse yıkamıyor sebebini biliyorsundur 2.derece tarihi eser anıtlar kurulu kararıdır' bunun tartışması dahi olmaz karar ortada
ben değerlerimizi koruyarak daha fazla maddi kaynağımız olsun diyorum 4.kez yazıyorum sen ne anlamışsın değerlerden kurtulalıma getirmişsin ben diyorum ki buu olanaklardan max. kar sağlayalım sen diyorsun kapitalizm çöktü dünya da kriz var olayı al buraya taşı bu krizde 3 tane petrol şirketi tarihleri boyunca en büyük karlarını elde ettiler demirören furyayı 17-25 dolar metrekeare fiyatına versin yüklenici firmaya firmada 35-80 dolar arası kiralasın buna da kimsenin sesi çıkmıyor
altyapıya önem veriler , klubun maddi gelirleri artar , ürünler çeşitliliği arttırılır vs. (istanbul dışındaki arkadaşlarım yeni formayı bulamıyor bana sipariş veriyor)
en basitinden arsenal in yaptıklarına bakarsın.....
kaça verecekler onu stadın en güzel yeri kapalı

nese konu çok farklı boyutlara gidiyor yazı için herkesten özür dileriz , herkesin fikrine de saygı gösteriyoruz
iiii de olsa kötü olsa birbirimizi anlamasakta kırıcı olmamaya dikkat ettik, herkes beşiktaşın iii olmasına adına bir şeyler söyledi teşekkür ediyoruz.