Tekil Mesaj gösterimi
Alt 07-11-2008, 14:14   #14
burki8686

burki8686 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
halilsagir´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
yolun açık olsun arkadaşım ben 2 yıl ingilterede kalmıştım londraya gideceksen demiryolu işcilerinin kurduğu west ham klubunü ve stadı upton park ı(thames nehrine çok yakın uçağın healtrow'a inecekse , iniş sırasında sağ tarafta kalır çok rahat görürsün o sırada aklına bu cümlelerim gelir ) ziyaret etmeni tavsiye ederim o zaman daha iii göreceksin nasıl bir model olabilir beşiktaşımız için, arsenalle ilgili tespitin e.f.nin kötü yönlerinden biridir bende bunu anlatmaya çalışıyorum kötü ve iyi uygulamalar araştırılıp tartışılıp bize uyan taraflarını alıp beşiktaşımıza en uygun modeli bulmaktan e.f.'nin olduğu ortamda geleneklerine ve değerlerine de bağlı kalarak maddi olarak güçlenerek dewam etmekten söz ediyorum.
sağol Londra ingiltereye gittiğimde gezeceğim ilk yerlerden biri ancak ben kuzey ingilterede olacağım.Uçağımda manchestera inecek malesefAncak ayda en az bir kez londraya gideceğim ayrıca malum sosyal demokrat duruşumuzdan dolayı liverpoola da gitmek lazım ama benim için londra bir başka.Her ne kadar ben E.F'ye mesafeli dursamda sıkı bir Chelsea taraftarıyım ee bizde insanız çelişkilerimiz olacak elbet zaten anca carling cup maçlarına bilet bulabiliyorum(o yüzden lanet olsun E.F'ye

Konu burki8686 tarafından (07-11-2008 Saat 14:17 ) değiştirilmiştir..
burki8686 Ofline   Alıntı ile Cevapla