Tekil Mesaj gösterimi
Alt 12-11-2008, 12:38   #1
grinch1987

grinch1987 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

KALPSİZ GENÇ

İnsan elindekinin kıymetini kaybedince anlarmış sende beni kaybettiğinde tadacaksın bu hissi içinden milyonlarca kez keşke diyeceksin keşke bir şansım daha olsa ama inan sana öyle kırgınımki sana öyle doluyumki bir dahamı seninlemi asla.
Ben seni unutmak için acılarıma umut tohumları ekiyorum ve onları senin için durmadan akan gözyaşlarımla suluyorum evet biliyorum seni unutmak zor belkide imkansız ama yapmalıyım seni unutmalıyım seni karanlığın sonsuzluğuna hapsetmeliyim ve kapına kilit üstüne kilitler vurmalıyım çünkü iyi bili,yorumki sen özgür kaldığında yine canımı yakacaksın hiç hakketmediğin sevgimin üstüne yıkılmaz kaleler inşaa edeceksin yine ateşinle yakıp fırtınalı denizlerde başıboş sandal gibi bırakacaksın beni bazen soruyorum kendime acaba seni Allahım sadece bana acı vermek içinmi yarattı inan senden nefret ediyorum ve yine inan seni çok seviyorum her gün her saat her an sevginle nefretinin arasında gidip geliyorum sana önce beddualar edip ölmeni sonra dualar edip benim olmanı diliyorum adını her andığımda istemedende olsa saçmalıyorum beni öyle bir hale getirdinki artık kendimi ne ben tanıyorum nede beni tanıyanlar.
Allahtan bir dilek hakkım olsa sadece ve sadece seni unutmayı bu aşkı kalbimden söküp almasını dilerdim

[email protected]
(Emege Saygı)