Tekil Mesaj gösterimi
Alt 14-11-2008, 16:17   #8
RamesooN
Hayatın Anlamı Siyaz Beyazdı

RamesooN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
halilsagir´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
'Bursaspor taraftarının rakipler için nasıl korkulu bir rüya olduğunu da iyi bilir. Beşiktaş'ı en dostane şekilde ağırlayacak, ancak hayal kırıklığı yaşatarak uğurlayacağız.'yazıyor medayaspor bursaspor ne farkeder nasıl bir site olduğu belli yazdıklarımı anlamadan yorum yapma ,yıllardır biz medya organlarına da TFF ye de MHK ya da fax çekiyoruz mail atıyoruz yetmiyor postayla da mektup bile gönderiyoruz(sadece bu konuyla sınırlı da kalmıyoruz) bilmeden yorum yapma ...saadece sana deil bütün bursasporla ilgili açılan haberlerin altına bu ve benzeri şeyler yazdık görmeden yapma , komik olan sensin gibi , benim yazdığımı anlamadan cevap ver kendine ters gelen durumlarda karşı tarafa akıl ver yol göster ne iştir bu arkadaşım emri vaki yap kendini savunurken karşı tarafa anlamsız cümleler kullan herşeyi ben boyutunda değerlendrip şunu öğren falan filan nasıl bir üsluptur...Bizde biraz fazla sert yazmışız senin gibi gerek yok böle şeylere
2 yıldır aynı şeyi yapıyorlar demişsin ne güzel biz bunlara cevap vermezsek muhattab olmazsak elimizde körük yangına gitmezsek bu medya ne kadar daha yazacak BEŞİKTAŞIMIZ ÜZERİNDEN PRİM yapıyorlar (eğer anladıysan başka konu açarsın hergün konu açıyorsun hangisine karşı çıkıyoruz eyw zamanımız olmuyor bilgi veriyorsun emeğine saygı duyuyoruz) bizde buna alet oluyoruz diyoruz yazmazsın , konuşmazsın bursayı diyoruz bu adamlar istediği kadar konuşsun düşünsün diyourz olayı hemen üstüne alın yapıştır.. 6 tane bursaspor topiği olmuş konuşuyoruz tartışıyoruz.. biz konuşmazsak kimi yazacak medya nereden beslenecek nasıl bir muhattab bulacak , ********,pislik dar görüşlü vizyonsuz vs. yazdığın herşeye sonuna kadar katılıyoruz bunları da biliyoruz amacımız bu tek hücreli yaşam platformlarının konuşulmasını engellemek..bu forumu takib eden medya kuruluşları yok mu 'beşiktaşlı taraftarlar forumlarda şunu bunu diyor' yanlı medyaya malzeme çıkıyor.. biz kaale almazsak 50 hafta önce başlasın ne değişecek tirajımı artacak..
tekrar yazıyorum diğer konularda bilgi veriyorsun emeğine saygı duyuyoruz çok tşk ediyoruz...
2 düşünce de aynı temelde; biz diyoruz ki muhattab olmayalım bir yerde bu basının körüklediği bu olaya BEŞİKTAŞLININ BEŞİKTAŞLIDAN BAŞKA DOSTu YOKTUR..
saygılarımla
aynı şeyi söylüyoruz dostum ancak bu konuyu açmamın nedeni,zaten bu şerefs.z medyaya ve bu tür dengesiz abuk sabuk konuşup ortamı geren iki günlük, formalı yöneticilere karşı,Beşiktaş Tarafınınn pabuç bırakmayacağını her zman heryerde gerekli cevabı vereceğini göstermekti..bunu Bursaspor Propogandası olarak algılama..adamlar gerekli Propogandayı zaten yapıo bu şartlarda bunu engellemek mümkün olmayacak gibi görünürken (burada sayın başkan ve ne iş yaptıkları belli olmayan yöneticilerimizi selamlıyorum anladınız siz)bari biz taraftar olarak sesimizi çıkaralım...
RamesooN Ofline   Alıntı ile Cevapla