Tekil Mesaj gösterimi
Alt 16-11-2008, 18:23   #1
alev.bobo13
Deivson Rogerio Da Silva_BoBo

alev.bobo13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Icon16 Mustafa Denizli’den Açıklama

Click the image to open in full size.
Mustafa Denizli’den Açıklama

Teknik Direktörümüz Mustafa Denizli, Bursaspor mücadelesinden sonra şu değerlendirmeyi yaptı: "Bursa gibi güçlü bir ekibi kendi evinde böyle baskı altında tuttuğun zaman daha dikkatli olacaksın. Final paslarını, final vuruşlarını daha dikkatli yapacaksın. Çünkü her an her dakika gol pozisyonu üretmen mümkün değil. Zemin belki buna çok müsayit değildi. Yani futbolcularımın yapacağı final pasları, gol vuruşları zeminle de orantılı. onlara bu imkanı bazı pozisyonlarda tanımadı onu biliyorum. Neticede güzel, çekişmeli bir maç oldu.
Tansiyonu yüksek bir maçtı. Zaten bu tansiyonu düşürmek için 2 gündür çalışma yapıyoruz. Hem dün, hem bugün. Neticede bu fubol maçı. Daha evvelden iki takım arasında, kulüp arasında yaşanmış şeyler var. Bunları devam ettirmenin bir manası yok, özellikle de saha dışında. Bursa bizim her zaman gelip güvenle maç oynadığımız bir yer. Saha içinde bu tansiyonu düşürdüğün zaman otomatikman tribünler de buna uyum sağlıyor. Burada olabilecek bir hadiseden kimse mutlu olmaz. O bakımdan da güzel oldu. Saha içinde her iki takım futbolcuları son derece oyun kuralları içerisinde mücadele ettiler. Zaman zaman sert oldu. Bu hiçbir zaman kasıtlı sertlik değildi. Normal şartlanda ben bu maçtan 3 puanla döneriz diye bekliyordum, ama olmadı."