Tekil Mesaj gösterimi
Alt 16-11-2008, 22:03   #17
once_biz_vardik1903
gurbetci kartal

once_biz_vardik1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
kartalim_´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Yahu o takımlara puan kaybedelim, gerisini yenelim, şampiyon olur muyuz olmuyor muyuz görürüz o zaman...

iyide bunu nasil es gecersiniz kardesim anlamiyorum o zaman baska hicbir takima kaybetme olayimiz kalmiyor 33 mac yapiyoruz tamamini 3 puan alsan 99 puan yapar bunlardan 21 ini en az oda evimizdede puan kaybetmeyecegiz ayrica bu takimlara karsi 78 puan kaliyor geriye ve bu maclardan baska birak yenilmeyi berabere kalma luksun bile kalmiyor olamassin sampiyon bu sekilde rakiplerin bir hafta once birbirleriyle karsilasiyor sen bu hafta yine puan kaybediyorsun fenerden birsey olmaz ondan olmaz dediniz aha adamlar girdi kicimiza kadi koyde yenildinmi 2 hafta sonra arkasindasin o zaman neler olacak gorecegiz ligin ilk yarisini lider gecemeyen takim veya lig lideriyle arasindaki puan farki 7 10 puan arasinda bitiren takim sampiyonlugu birak kazanmayi hayalinde bile goremez nedir bu rahatliginiz anlayamadim heleki bu takim besiktassa ve sahada rakiplerinden baska hakem federasyon medya vs irelerlede mucadele etmek zorundaysa hic olamaz bunu iyi dusunerek soyleyin bence ayricada feneri gsyi yenmeden gelen sampiyonlugu ben ne yapayim (bu benim dusuncem tabi nasil olursa olsun bu sampiyonluga ihtiyacimiz oldugunuda iyi biliyorum ) ayriyettende hatirlatayim sivas spor gecen sene bu rakiplerde icinde olmak uzere herkezi yendi sirf evinde kaybettigi 3 buyuk mac icin sampiyonlugu kacirdi burayida atlamayayim sampiyonluklari herzaman buyuk maclar belirler bunu nasil kaale almazsiniz anlamakta zorluk cekiyorum

Konu once_biz_vardik1903 tarafından (16-11-2008 Saat 22:08 ) değiştirilmiştir..
once_biz_vardik1903 Ofline   Alıntı ile Cevapla