Tekil Mesaj gösterimi
Alt 17-11-2008, 12:38   #3
NdeR 1903
Fransa KaRTali

NdeR 1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
northwest_eagle´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Arkadaşlar Allah rızası için artık şu hoca hakkında kimse yorum yapmasın.Ya da yapıcı yorumlarda bulunun.Bu ne böyle her gelen hoca bir maç puan kaybetse ki- kötü oynadık diyemem sadece puan kaybettik-bütün ne kadar cahil-cühela takımı varsa çıkıyor forumlarda ahkam kesiyor.Yarım akıllı adamlar sözüm size madem çok biliyosunuz gidin bu işi yapın.

Yorum yapmak tabikide hakkımız.Ancak ne var ki böyle iyi oynadığımız bir deplasman maçında (özellikle bursa) şanssızlıkla puan kaybettik diye hocayı asmak kesmek doğru olmaz.Bence hoca hakkında bu maç için olumsuz yorumda bulunmak bile anlamsız.Şunuda açıkça söyleyeyim ki 85'te serdar özkan bomboş pozisyonda aklını kullanarak güzel bir vuruşla golü atsaydı bugün aynı havadamı olacaktık.Yoksa geçen seneyi hatırlayıp delgadonun 83'te attığı gol sonrasındaki o yaşadığımız sevinçli dakikalarımı yaşayacaktık bugün. Halbuki bursayı yendiğimiz o gün daha kötü futbol oynamıştık.

Elbetteki hocanın yaptığı hatalar var.Benim görüşümce Bobo'yu bu tip maçlarda oynatmasa daha iyi olur.Savunması yumuşak olan yada geniş alan savunması yapan takımlara karşı Bobo'nun daha etkili olacağı kanaatindeyim.Bunada suç bulamıyorum çünkü Nobre ve holosko oyundan düşünce mecburen yaptı.

Kıyas sevmem.Hele ki febe ile bizim taraftarı asla kıyaslamam ama şu gösterdiki o kadar acz içinde olan ligin ne kadar alt sıra takımı varsa yenilen o sümsük febenin,yaşlı sahayı görmeyecek kadar gözü bozuk işitmeyecek kadar kulağı sağır hocası elbetteki mustafa denizliden daha kötü idi.Ama o taraftar kadar olalım lütfen hocaya saygı gösterelim.En azından susarak ortamı germeyerek takımımıza sahip çıkalım.Bu başkana rağmen.
Aynen, A'dan Z'ye katiliyorum ... herkes sistemci oldu, teknik direktor oldu ...
ve daha sonra da istikbâllerini kaybetmeye
mahkumdurlar '
Mustafa Kemal Atatürk
NdeR 1903 Ofline   Alıntı ile Cevapla