Tekil Mesaj gösterimi
Alt 18-11-2008, 14:21   #19
Karetta2002

Karetta2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Arkadaslar ne olur şunu anlayalım artık;şu an Beşiktaşın oynadığı sistemdeki 3 lü savunma kesinlikle 3 5 2 nin defansı değil..o sistemde sarkık libero vardı ve takım adeta 1 kişi eksik oynuyordu.Şu anda 3 lü tandem oynanıyor ve defanstan eksilen oyuncu orta saha yada forvete kaydırılıyor.Bu 2000 li yıllların başında L.V. Gaal ın Barcelonaya oynattığı sistem..Ancak orada Sergei ve Abelardo gibi kanat oyuncuları sayesinde başarı gelmişti..Şu anda beşiktaşın sağında Gökhan Gönül ,solunda yaşlı olmasına rağmen Romeshenko gibi iki adam olsa sonuç farklı olacaktır.Benim yazılarımı izleyenler bilir,Ertuğrul kalsın diye bas bas bağırdım..sebebi Ertuğrulun babamın oğlu olması değildi..Sebebi,erken sezon açmanın getirdiği form kaybını da Ertuğrul ile atlatılması idi..Antreman sisteminin değişmesi bu süreci uzatacaktır..Ancak ben M.Denizliye güveniyorum...Sistemine de inanıyorum..Pozisyona giren takım er veye geç atar..bu futbolun kuralıdır..Tello ,Delgado ve Holosko fizik güçlerini yukarıya taşıdıklarında ki bu konuda kondisyoner Stefano gerçekten uzmandır, takımın çehresi değişecektir..
Bir de arkadaşlar eleştirileri yazarken lütfen seviyemizi koruyalım.Dün kü konularda bir arkadaş ,Denizli ye ahmak demiş..Kimse Beşiktaş teknik direktörüne "ahmak" diyemez,dememeli de...