Tekil Mesaj gösterimi
Alt 20-11-2008, 16:53   #3
Asi_melek1903
tek aşkı beşiktaş

Asi_melek1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

uyuyan güzel
1-sevgili günlük horrrzzz...
(uyudu)

2-sevgili günlük gözümü açtımki ne göriyim,prens olacak dallama ben uyurken üzerime çullanmış şapur şupur beni öpüyo üstelik ağzı leş gibi soğan kokuyo.napıyon lan sen dedim,sonra güzel bi osmanlı tokadı yapıştırdım.ben onun bildiği kızlardan değilim,insan önce gelir bi iki hediye alır,dışarı yemeğe çıkarır,sonrası sonra. hayır özrü kabahatinden de büyük,beni uyundırmak için öpmüşmüşmüş de,işe geç kalmamam içinmiş de mişmiş de mişmiş bi kere ben cep telefonumu kurup da yatıyorum prens efendi ayrıca da saat sabahın 3ü.alemlerden yeni gelmişim,uykum var,uykumu alamayınca da gayet asabi olurum oh olsun nasıl dövdüm ama zibidiyi hayır saraya nasıl girdi bu herif anlamadımki yarın ilk iş nöbetçileri peri anneme şikayet edicem, kurbağaya çevirsin şunları ,yok vazgeçtim kurbağa olmaz,nedense küçük kız kardeşimin kurbağa takıntısı var. gördüğü kurbağayı tahsin,aşkim diyerek şapur şupur öpüyo,o kadar psikoloğa götürdük,bana mısın demedi doktor lisede bi türlü açılamadığı suratı sivilceli ilk aşkı dolayısıyla böyle olduğunu söylüyo.şimdilik ilaç tedavisine devam ediyoruz bakalım.ay günlük benim yine uykum geldi,ne uykusuysa bu,iğne elime battığından beri resmen ayakta uyuyorum,şimdilik horrrrzzzzz

(prens)
sevgili günlük.uyuyan güzel yine uyuyakaldı bu kez uyandırmamaya dikkat edicem,dünkü tokattan sonra akıllandım ne ağır eli varmış bu hatunun kahvedekilerle girdiğim iddia olmasa ne uğraşıcam elin şımarık prensesiyle iki öpücez diye düştüğüm hallere bak,peri annesine mi dersin,nöbetçilere mi dersin sarayda her gördüğüme rüşvet vermekten iflahım kesildi.hele bu peri annesi olacak karı yok mu para için anasını bile satar,uyku ilacını bile bana o verdi.kız da amma kekmiş ha hala eline batan iğneden şüpheleniyo,hiç mi türk filmi izlemez bu hatun.sevgili prensesim içtiğiniz gazoz var ya anaaam ne biçim prenses bu,manda yutmuş gib horluyo odası da leş gibi,yüz yıldır temizlik yüzü görmemiş gibi.şeytan diyo bas git.off olum hasan nerden girdim senle iddaya,neyse günlük bu kadar laf yeter ben işime koyulayım

Neye yaklaşsam, sonu uzaklık ve kırgınlık
Anlaki yok Allah(c.c) tan başka yakınlık ....
Asi_melek1903 Ofline   Alıntı ile Cevapla