Tekil Mesaj gösterimi
Alt 20-11-2008, 23:01   #1
|RespecT Me|
Banned

|RespecT Me| - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Icon2 Sıraya Geç Nasıl Denir?

Klasik Tepki: 'Sıraya geç kardeşim.'

Neoklasik Tepki: 'Şeker kardeşim sıraya geçiver.'

Realist Tepki: 'Sıra var.'

Sürrealist Tepki: 'Sallandıracaksın bunlardan ikisini Kızılay'da bak bir daha yapabiliyorlar mı?'

Romantik Tepki: 'Beyefendi galiba sırayı görmediniz.'

Naturalist Tepki: 'Sırana geç!'

Modern Tepki: 'Efendim insanımız eğitimsiz. Halbuki Avrupa'da...'

Postmodern Tepki: 'Sırana geç lan ayı!'

Uzlaşımcı Tepki: 'Acelesi olmasa öne geçmezdi; üzmeyin garibi.'

Devrimci Tepki: 'Altyapı sorunları çözülmeden halkımız sıraya geçmez. Devrim olunca herkes hizaya gelecek.'

Kaderci Tepki: 'İki dakika fazla beklesek kıyamet mi kopar? Kısmetse hepimizin işi görülür.'

Felsefeci (septik-kuşkucu): 'Ön ve arka kavramları görecelidir. Ön tarafın ön taraf olduğuna kim karar verdi? Öne geçtiğini zanneden aslında arkaya geçmiş olabilir.'

Kant'çı Yaklaşım: 'Efendim algılanmayan şeyler yok demektir. Bakmayın o tarafa, adam yok olur.'

Kötümser Varoluşçu: 'Herkes bir gün ölecek. Onurlu bir şekilde bekleyin. Bir gün o adam da ölecek.'

İyimser Varoluşçu: 'Sıkmayın canınızı, şu anın tadını çıkarmaya çalışın. Bakın ne güzel hayattasınız ve birileri önünüze geçebiliyor.'

Hümanist: 'İnsanlık bir bütündür. Birimiz hepimiz hepimiz birimiz için. Dolayısıyla birimiz öne geçince, aslında hepimiz öne geçmiş oluyoruz

ARKADAŞLAR SİZLERİ SALAK YERİNE KOYMAYA ÇALIŞTIM ANCAK BAŞARILI OLAMADIM. FORUM YÖNETİMİNİ ENAYİ YERİNE KOYMAYA ÇALIŞTIM ANCAK BAŞARAMADIM. SİZDEN DİLENEREK ALDIĞIM REPLERİ FORUM YÖNETİMİ SİLDİ. ŞİMDİ İSE BEN BUNA İSYAN EDİYORUM. BEN BİR MALIM!
Click the image to open in full size.
|RespecT Me| Ofline   Alıntı ile Cevapla