Tekil Mesaj gösterimi
Alt 21-11-2008, 14:00   #4
lepido

lepido - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

açıkçası sezon başında ancak play-offlara katılıp ilk turda da eleneceğimizi tahmin etmiştim, şimdi ise küme düşme korkusu bile yaşayacağımızı düşünmekteyim, ayrıca diyelim ki play-offlara kaldık, efes pilsen, fb ülker, tt'la mücadele dahi edemeyecek bir takımdan heyecan duymamız gibi bir şey söz konusu dahi olmaz, bizim adımız beşiktaş, ortada böyle bir kadro okken sözüm ona şampiyonluk paralosıyla lige başlayıp üstüne en iyi oyuncusunu da klasik sebeplerden tutamayan bir yönetimsel anlayışla bu takımdan heyecan duymuyorum, bu sezon da kayıp bir sezon olacak, müneccimliğe hiç gerek yok, tekrar söylüyorum kızdığım nokta bu da değil, olabilir kötü mali dönemler geçirebiliriz ve bu sezon basketbol takımına yatırım yapılamayabilir, bunu da anlayabiliriz ama dalga geçer gibi şampiyonluk paralosıyla lige başlıyoruz denilemez, bu, basketbolu bilenleri gerizekalı yerine koymakla eşdeğerdir, dediğim gibi bu sezon kayıp yıl olarak geçecek, önümüzdeki sene belki demirören gaza gelirse yine bir atılım yapabilir, peki ondan sonraki yıl? istikrarsızlıklarla örülmüş bir kaderi kabul etmiyorum, bu kaderi yaratanları da...
lepido Ofline   Alıntı ile Cevapla