Tekil Mesaj gösterimi
Alt 22-11-2008, 17:06   #12
OzzY
Eye For An Eye

OzzY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

(daha önce başka bir konuya yazdığım mesaj)
teknik direktör değşikliğiyle başarı gelmez...başarı gelse de kalıcı olması önemli...
sorun teknik direktörlerde değil bizim gibi 100 seneyi devirmiş bi kulübün bi ekolü olmaması...
beşiktaş diyince aklımıza gelen bi sistem var mı ? ne yazık ki yok...
eğer bi ekol yaratmak istiyosak bunu yapmalıyız...başarı istiyosak ta ekol yaratmalıyız...
A takımımız hangi sistemi oynarsa alt yapı takımları da aynı sistemi oynamalı ki alt yapımızda başarılı olsun...
böyle giderse yeni teknik direktörler gelecek...yine eskisiyle kıyaslayacağız..yine tartışmalar yaşanacak...
bu kısır döngünün artık bitmesi gerekiyo..bize yakışan bu olur...

.........................

teknik direktörler bayatlamaz, yönetim daha ne kadar yapacak bu değişiklikleri bilmiyorum...
ama eminim ki bütün beşiktaş taraftarları dört gözle bu yönetimin gitmesini bekliyo, isitiyo...
yukarıda bahsettiğim şekilde başarının geleceğine inanıyorum...100 yıllık bir kulüp kaç teknik direktör gelip geçti bilmiyorum...ama bu şekilde olmuyo bu ne zaman anlaşılacak çok merak ediyorum...bekliyorum ne zaman farkedecek bunu Türk futbol camiası...herhalde ben de yaşlanırım ...

Devrimin amacını kavramış olanlar sürekli olarak onu koruma gücüne sahip olacaklardır.
M. Kemal ATATÜRK

OzzY Ofline   Alıntı ile Cevapla