Tekil Mesaj gösterimi
Alt 25-11-2008, 21:36   #1
|RespecT Me|
Banned

|RespecT Me| - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Hentbolda Rakibimiz Innsbruck

Hentbol Takımımız, Challenge Kupası 8'li finalinde Avusturya'nın HIT Innsbruck ekibi ile eşleşti.
Kura çekimi Avusturya’nın başkenti Viyana'da bulunan EHF merkez binasında yapıldı.
Avusturya'nın HIT Innsbruck ekibi ile eşleşen Siyah-Beyazlılarımız, rakibini elerse Challenge Kupası'nda 8 takım arasına kalarak çeyrek final oynayacak. Eşleşmenin ilk maçı 14/15 Şubat 2009 tarihinde İstanbul'da, rövanş ise 21/22 Şubat tarihlerinde Avusturya'da oynanacak.
HIT Innsbruck, 8'li finallere gelmeden önce ön eleme turunda mücadele etti. Bursa Nilüfer Belediyesi'nin de bulunduğu gruptan yenilgisiz bir üst tura çıkan rakibimiz, 3. turda Hırvatistan'ın RK Porec takımını 33-26 yendi. Deplasmandaki karşılaşmayı 31-29 kaybeden Avusturya temsilcisi toplam averajda üstün olduğu için 8'li finallere katılmaya hak kazandı.
16 takımın katıldığı kura çekiminde eşleşmeler şöyle oluştu:
A.C. PAOK (Yunanistan)- Stiinta Municipal Dedeman (Romanya)
Beşiktaş JK - HIT Innsbruck (Avusturya)
UCM Sport Resita (Romanya)-MRK Vardar Skopje (Makedonya)
HC Buducnost Podgorica (Karadağ)-Maritimo da Madeira (Portekiz)
HC Dinamo-Poltava (Ukrayna)-UHK Krems (Avusturya)
SKIF-Krasnodar (Rusya)-BSV Bern Muri (İsviçre)
RK Proleter Naftagas (Sırbistan)-HC Dobrudja - Dobrich (Bulgaristan)
Liberty S. Bernardo (Portekiz)-CSU Suceava (Romanya)
ARKADAŞLAR SİZLERİ SALAK YERİNE KOYMAYA ÇALIŞTIM ANCAK BAŞARILI OLAMADIM. FORUM YÖNETİMİNİ ENAYİ YERİNE KOYMAYA ÇALIŞTIM ANCAK BAŞARAMADIM. SİZDEN DİLENEREK ALDIĞIM REPLERİ FORUM YÖNETİMİ SİLDİ. ŞİMDİ İSE BEN BUNA İSYAN EDİYORUM. BEN BİR MALIM!
Click the image to open in full size.
|RespecT Me| Ofline   Alıntı ile Cevapla