Tekil Mesaj gösterimi
Alt 27-11-2008, 10:59   #15
kaarakarrtal

kaarakarrtal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

arkadaşlar 10 parmağın 10 u bir olurmu.hele derbi maçı arefesinde biiipli tezahurat yapıldı diye içimizdeki irlandalılığınızı ortaya koymayın.küfürde neymiş 20 dakika ... oğlanı demişler adları pisikopat olmuş seviyesiz olmuş.
3 kuruşluk esas seviyesizliği yapanlara karşı birlik olacağımıza bazıları fırsatı içindeki zehiri dökmeye çevirmeye çalışıyor beni üzen bu.haberi kimin ısmarlama yaptığı ortada başında şansal ve ermanın bulunduğu kurumun elemanı haber yapacak onların haberi olmıyacak.külahıma anlatsınlar.3 kuruşluk beyinleriyle kimi kandırabileceklerini sanıyorlar.arkadaşın alıntı yaptığı kalemşör maşa,yazdığı yazıda o sevimsiz ikilinin ortak görüşü değilse hiç bişey bilmiyorum.delikanlı adam yazısını elemanının ağzından haber yaptırmaz.sayenizde 1 yaşımıza daha girdik bakalım daha ne kadar küçülebileceksiniz gözümüzde.son lafımda her maçımızda küfür var diyen kara cahillere.bu sene inönüde toplu küfürden aldığımız ceza sayısı 1 bu maçla 2 olucak.hani en çok bizim inönüde küfür oluyormuşya bilmeyenleri bi aydınlatıyım dedim.tabi aydınlanmak istiyorlarsa.......???

Konu Gokhan tarafından (27-11-2008 Saat 11:04 ) değiştirilmiştir..
kaarakarrtal Ofline