Tekil Mesaj gösterimi
Alt 27-11-2008, 13:52   #19
Köyün Delisi
Guest

Köyün Delisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
erkan4477´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
kimse boşuna küfre karşıyız diye artistlik yapmasın siz küfür etmiyormusunuz_?
evde seyrederken bile ediyoruz stadda o atmosferi yaşarken belki daha beterini edicez.
küfür bu edilir yani,zaten taş çatlasa bin kişi ediyordur aşırısını.kimse buna engel olamaz futbolun kanunu bu.ayrıca haketmeyene kimse küfretmez(çok nadir bazı kişiler)
ben şimdi stada gidiyimde mesela o david in yaptığı hartekete nasıl küfretmiyim_?
küfürü savunmuyorum aslında ama bazı arkadaşlar gibi iyi taraftarıda oynamıyorum...

arkadaşım hele sizin gibi bayanlara hiç yakışmaz küfür öncelikle bayanlar bu işi hallederse bir çok bayan arkadaş bu tribüne gelir ama küfürün olduğu yere gelmez beşiktaş duruşunu unutmayalım biz farklıyız beşiktaşız eğer o maçta küfür olmasaydı bize söyleyecekleri bir şey kalmazdı ama onlara malzemeyi biz vermeyelim örnek olalım önümüzde eğilsinler ok.

kimseye örnek olmak zorunda değiliz arkadaşım.dediğim gibide küfürü desteklemiyorum ama olmasını engellemek imkansız diyorum...sinirim bozulunca ederim yani niye etmem diyeyimki..adamlarda öyle tabi çok nadir bazı dengesizler dışında kiğmsede eğlenbce için küfür etmiyodur orda..