Tekil Mesaj gösterimi
Alt 30-11-2008, 16:51   #3
once_biz_vardik1903
gurbetci kartal

once_biz_vardik1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

guzel yazmissin bende dunden itibaren inaniyorum artik sampiyonluga ama cikan kadronun yetersizliginden yenildik ayrica gollerde zaponun degil topa cikip vuramayan rustunun ve onunden kafa vurdurtan toramanin hatasi var zaten denizlide soylediki toramanla selcuku eslestirdik antrenmanda 50 defa calistik biri gol olmadi gibisinden ikinci goldede zapo guizanin yanindaydi orda gelen topa vurmasi gereken adam bosta olan gokhan zandi o da tambir kazma oldugu icin ve defans yapmayla alakasi olmadigi icin bu topun sekmesini beklediler o top sekdikten sonra rustunun tekrar hatasi var capraza acilan topa ne diye cikarki bi kaleci anlamadim ama en buyuk hata sudurki holosko tello bobo yedek serdar ozkan ekrem toraman zan uzulmez sahada bu sekilde devam ederse biz sampiyon olamayiz iyi giden zapo sivok ikilisini ne diye oynatmaya devam etmezki bir hoca ve ugur inceman degisikligi ortasahasi cokmus bir takima 10 kisi kalmis bir takima ta 84 . dakikadami yapilir olmaz bu adamla arkadas inaniyorum sampiyonluga ama hocayla alakasi yok futbolcularin cabasiyla alakasi var denizliden uzun vadede besiktasa hayir gelmeyecegine inaniyorum

not:BU SOZU SIMDI DEGIL DENIZLI GELDIGINDEN BERI SOYLUYORUM TEK MACLIK MAGLUBIYETLE ALAKASI YOK