Tekil Mesaj gösterimi
Alt 22-07-2006, 22:07   #6
matador

matador - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
eagles_03_bjk´isimli üyeden Alıntı
matador yeter be kardeşim. 3-4 gün kayboluyosun bir anda ortaya çıkıp abuk sabuk topic açıp duruyosun anlamadım gitti ya!!!sen git cm oyna,orda istediğin takımı kurabilirsin. şu kadroya nasıl berbat diyosun. tamam çok üst düzeyde bi takım diil ama yuhh yani sana anca yeni yeni bjk li olmus çocuklar katılır. su anda takımdan 5 oyuncu genç milli takımda, as takımdan da 5,6 milli oyuncu var. takımın 11 oyuncusu milli takımlara secilirken sen hala neyin peşindesin!! amacın ne ?? şöhret olmak mı ??bu kadar show yapmana gerek yok ya.tamam biz seni nobre ve boboyla foto cektiren çocuk olarak hep hatırlicaz !!

ONCE ADAM GIBI KONUSMASINI OGREN VE BENIM KIM OLDUGUMU GIT BIRNE SOR OGREN BJKLILER BENI KURTULUSTAN IYI TANIR.. SEN EVDE YATARKEN DIZI IZLERKEN BEN HER DEPLASMANDA YANINDAYDIM TAKIMIN BEN BU KADAR SEYI TAKIMIN KOTUYE GITTIGI ICIN YAZIYORUM

BENDE DE KABAHAT SENIN GIBI ADAMLARA YAZI YAZIYORUM ...OKUMA KARDESIM VEYA YORUM YAPMA BAN MILLI TAKIMA SECILEN ADAM LAZIM DEGIK KOC OZMAN U19 AL FUL KADRO HEPSI MILLI

MILLI TAKIMIMIZ COK IYI DIMI ...FESUBANALAHHH
matador Ofline