Tekil Mesaj gösterimi
Alt 02-12-2008, 14:23   #44
boğaz

boğaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
Karetta2002´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Ben Denizli çok başarılıdır gibi bir şey söylemedim,benim için başarı sezon sonunda alınan kupa dır.sadece Ertuğrul ile kıyaslamanın,her iki dönemin şartları farklılık arzettiği için saçma olacağından bahsettim.Ayrıca Antrenörlük hayatı FB, GS ve milli takımda geçmiş biri için ,Beşiktaşın büyüklüğünün farkında değil demek ,biraz önyargılı olmak hatta onun şahsına ve kişiliğine duyulan antipatinin dışavurumudur..Mustafa Denizli nin en yakın dostu bile onun başarılı olabileceğinin korkusu ile yıpratmaya çalışırken çalıştığı camianın taraftarlarının ona önyargıyla yaklaşması da hayli düşündürücüdür.
tabiki bizim içinde başarı sezon sonunda takımımzın durduğu yerdir, yani şampiyonluk. denizlinin şahsına ve kişliğine herhangi bir antipatim yok, başarılı olmasını ve beşiktaşımıza şampiyonluk kazandırmasını istiyorum. sadece denizlinin o cümleleri kafamda soru işareti bırakmıştı forumdaki arkadaşlarla paylaşayım dedim. kimseye önyargılı değiliz. beşiktaşımızda teknik adamlık yapan herkes takımızın iyi olması için çalışacaktır, onun için denizli beşiktaş teknik direktörü olması dolayısla bizim için kıymetlidir, ama mümkünse yenilgilerden sonra gülmese daha iyi olur, ben ve çevremdeki beşiktaş taraftarları arkadaşlarım daha üzgün olmasını bekliyoruz. çünkü biz üzülüyoruz.