Tekil Mesaj gösterimi
Alt 23-07-2006, 22:02   #10
eagles_03_bjk

eagles_03_bjk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
onurozgen´isimli üyeden Alıntı
Arkadaşlar bu adam dediğiniz Sergen Yalçın.Niye bu kadar sert davranıyorsunuz Sergen'e anlamıyorum?Bazı arkadaşlar Sergen'e Tümer'e yaptığı muhameleyi gösteriyor.
arkadaşım napmamızı bekliyosun.? sergenin ismini hitap ederken besmele mi çekelim!! (töbe haşa) napmıs bu zamana kadar söle bana 100.yıldaki bi iki maç hariç? sen bu adamı gercek beşiktaşlı falan mı sanıyosun!! iki maç iyi oynayan adamı gercek beşiktaşlı diye lanse etmenizden bıktım yaa!! bi keree sergen adam olsa en iyi zamanında para için istanbula transfer olmazdı. 3 büyük rakiperimizin sırasıyla formalarını giymekten hiç çekinmedi para için. eziklere gittiğinde '' ben zaten doğuştan febeliyim '' demesi yetmiyor mu bu adamın rengini belli etmeye..!!canı istediği zaman idmana çıkar,canı istediği zaman top oynasın.hele bide frikikten gol atarsa oooo en büyük sergen naraları atmaya başlanıyo..!!vala kendi adıma gitmesine çok sevindim. yaa bırakalım kişileri BEŞİKTAŞIMIZDAN üstün görmeyi. şunu unutmayın. ... ASLOLAN HAYATTIR , HAYATTA BEŞİKTAŞ ...
eagles_03_bjk Ofline