Tekil Mesaj gösterimi
Alt 13-12-2008, 20:55   #5
kartalim_

kartalim_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

İlk yarı 4-5 olabilirdi, Nobre'nin şanssızlığı ve beceriksizliği yüzünden farkı kaçırdık yanii...Nobre'de bu kadar pozisyona giriyor, tamam pozisyona girmek de önemlidir ama bi tanesini de at bea kardeşim, o kadar koşuyor mücadele ediyor pozisyona giriyor ama atamıyor, yazık gerçekten, hem de istediği pozisyonlardı yanii, altıpastan kaçırdı adam...Gs maçında bunları affetmez umarım...Bugünkü futbolu beğendim, ama skoru tabiiki beğenmedim, 4-5 olabilirdi rahatlıkla çünkü...Gs maçına saklıyorlarsa golleri o başka tabii....Bide Cisse'yi çok beğendim bugün, bu kadar istekli, üretken bir Cisse görmemiştim bize geleli, böyle oynasın canımı yesin yahu....Holo da istekliydi bugün, golünü de attı, onunda kaçırdığı net bi pozisyon vardı...Serdar ve Ali'yi de hiç beğenmedim, bu kadar top ezen, bu kadar pas hatası yapan olur mu yaf, Denizli bunlara nası dayanıyor hayret doğrusu...Saç baş kalmaz yaf bunlar yüzünden!..Önümüzde Gs maçı var, o maçın atmosferi başka olur, Denizli'nin bu dizilişle Gs maçına çıkacağını düşünmüyorum, çıkarsak çok kötü şeyler olabilir, Denizli Fb maçındaki gibi maceralara atılmaz umarım ve alnımızn akıylan çıkarız Samiyen'den...