Tekil Mesaj gösterimi
Alt 14-12-2008, 14:11   #1
|RespecT Me|
Banned

|RespecT Me| - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Hidolu Orlando Okurlu Jazz'ı yıktı

Click the image to open in full size.
NBA'de Hidayet Türkoğlu ile Mehmet Okur karşı karşıya geldi.

(NBA) Hidayet Türkoğlu ile Mehmet Okur'u karşı karşıya getiren maçta, Orlando Magic, Utah Jazz'ı deplasmanda 103-94 yendi.

Energy Solutions Arena'da 19 bin 911 seyirci önünde oynanan karşılaşmaya ilk 5'te başlayan Türkoğlu, 40 dakika sahada kalırken, 23 sayı, 5 asist ve 3 ribauntla maçın en skorer ikinci ismi oldu. Rashard Lewis de 27 sayı, 9 ribaunt ve 3 asistlik performansıyla gecenin yıldızı idi.

Jazz'da ise milli basketbolcu Mehmet Okur, 33 dakika kaldığı karşılaşmada, 12 sayı ve 6 ribaunt kaydetti. 3 kez denediği 3 sayılık atışlarda başarılı olamayan, 9 kez denediği 2 sayılık atışların ise 2'sini sayıya çeviren Okur, 12 kez geldiği faul çizgisinden de 8 basketle ayrıldı.

Okur'un takımında, Andrei Kirilenko ve Deron Williams'ın 17'şer sayısı da yenilginin önüne geçemedi.

Maçın ilk çeyreği, Jazz'ın 26-25 üstünlüğüyle sona ererken, devre de bu takımın 56-46 lehine tamamlandı.

Maçın 3. periyodunda 80-68 gibi açık farkla öne geçen Magic, sahadan 103-94 galip ayrılmayı başardı.

Bu sezon sahasındaki 14. maçında 4. yenilgisini alan Utah, geçen sezonun tamamında evinde 4 kez yenilmişti.

Ligde alınan diğer sonuçlar şöyle:
Atlanta Hawks - Cleveland Cavaliers: 97-92
Charlotte Bobcats - Detroit Pistons: 86-90
Philadelphia 76ers - Washington Wizards: 104-89
Chicago Bulls - New Jersey Nets: 113-104
Dallas Mavericks - Oklahoma City Thunder: 103-99
Milwaukee Bucks - Indiana Pacers: 121-103
Denver Nuggets - Golden State Warriors: 123-105
Sacramento Kings - New York Knicks: 90-114
Los Angeles Clippers - Houston Rockets: 95-82
Lige, yarın TSİ sabaha karşı oynanacak 4 maçla devam edilecek.

ARKADAŞLAR SİZLERİ SALAK YERİNE KOYMAYA ÇALIŞTIM ANCAK BAŞARILI OLAMADIM. FORUM YÖNETİMİNİ ENAYİ YERİNE KOYMAYA ÇALIŞTIM ANCAK BAŞARAMADIM. SİZDEN DİLENEREK ALDIĞIM REPLERİ FORUM YÖNETİMİ SİLDİ. ŞİMDİ İSE BEN BUNA İSYAN EDİYORUM. BEN BİR MALIM!
|RespecT Me| Ofline   Alıntı ile Cevapla