Tekil Mesaj gösterimi
Alt 15-12-2008, 13:00   #6
kartalim_

kartalim_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
ramesoon´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
programın tamamına yakınını izledim..Hoca kendinden çok emin ısrarla şampiyon olacağız diyo..Hoca Bazen maçlarda saçmalıyo özellikle oyuna müdahalelerini anlamakta zorlanıyorum..GS maçı çok önem kazandı en azından yenilmemek lazım bende çok güsel maç olacağını düşünüyorum..etkili oyuncularımız gününde olursa kafa kafaya maç olur..
Aynen abi...Bende izledim programı, Denizli'yi her zamanki gibi rahat gördüm...Adam takımına sonuna kadar inanıyor, hele de yıldızlarına...Ama burda hata yapıyor işte, o yıldızlar çok hocayı yarıda bıraktı, yüzünü kara çıkardı...Sıra Denizli'de gibime geliyor...Ama umarım her şey umduğu gibi olur ve bu taraftara şampiyonluk yaşatır...Bunu çok istediği belli...İstemekle olmuyor ama her şey, biraz bunu da düşünmesi lazım...Gs maçına gelirsek, etkili oyuncularımız gününde olursa çok zevkli bir maç izleriz, galip de gelebiliriz...Onlarında yıldızları var tabii, hatta son haftalara bakarsak bizimkilerden kat kat iyiler...Onlar durur bizimkiler oynarsa kazanırız...Olmayacak bir şey değil sonuçta, her maç döktürüp final maçlarında hiçbir şey yapmayan çok oyuncu gördük...Eğer onların yıldızları da bizimkilerde günlerinde olursa da futbolseverler çok iyi bir maç izler...Beraberlik çıkar o zaman da....