Tekil Mesaj gösterimi
Alt 17-12-2008, 21:41   #16
dygsm
noble eagle

dygsm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
DelG[a]d0_10´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
arkadaşlar bırakın artık korkak kadro fln eger orda cısse atılmasaydı maç bızımdı ıkıcı yarı holosko bobo nobre ile harıkalar yaratılacaktı ama denızlı hakemleri hesap etmemiş
arkadaşım ben hakemin maçı fenere verdiği konusuna birşey söylemiyorum ... yada oyunu berbat oynadık diye birşeyde söylemiyorum... ben sadece korkak bi kadroyla çıktığımızı söyülüyorum... bobo ve holosko gibi hareketli adamları varken nobre gibi donuk bi kafagolcüsü ile başlamasını ben anlayamıyorum... zaten senin kanatların çok iyi çalışmıyor sen ne diye nobreyle başlarsın... hadi diyelim başladın neden onu tek tutarsın koysana yanına boboyu... ama yokkkk gol yerim arkam boş kalır bobo oyunda olursa geriye dönmez matığıyla gol yemekten korkmuş bi kadro vardı... ben bundan bahsediyorum... fenerden iyi oynadık mı ? evet o kesin benim buna bi lafım yok maçın hakkı bizim miydi? bunada evet... ama kadro seçimi yanlış ... ben hiç bir zaman nobrenin tek forvet olduğu donuk bi beşiktaş istemiyorum. ben bobo ve holoskodan en azından biriyle hareketlendirilmiş ayağa pas yapan vücudunu kullanan çalım yapan adam geçen top süren bi beşiktaş istiyorum... buda tek nobreyle pek mümkün değil bence...
dygsm Ofline   Alıntı ile Cevapla