Tekil Mesaj gösterimi
Alt 25-07-2006, 02:13   #1
onurozgen
Banned

onurozgen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tigana : "İ.Akın Henry'e Benziyor.Bizim En Büyük Transferimiz Olacak."

Beşiktaş teknik direktörü Jean Tigana,İbrahim Akın hakkında çok özel açıklamalarda bulundu.İbrahim Akın ile özel olarak ilgilenen Fransız çalıştırıcı, "İbrahim çok becerikli bir çocuk. Henry ve Trezeguet'yi 17 yaşında keşfettim. İkisi de müthiş yetenektiler. Çok çalışıp yeteneklerinin daha belirgin ortaya çıkmasını sağladılar. İbrahim Akın'ı bu iki futbolcuya benzetiyorum. Onun da çok çalışması gerekir. Yetenekli, ancak doğal yeteneklerini henüz ortaya çıkaramadı. Daha eksiklikleri var. Şu an kullandığı yüzde 60'lık yeteneğini, yüzde 100 kapasiteye çıkaracak kadar da akıllı. Beni en çok mutlu eden yanı, çalışmalarda gösterdiklerimi uygulaması. Bu da şimdilik bana yetiyor.Kamp boyunca çok istekli ve hırslıydı.Nancy maçındaki performansı da beni hayli etkiledi.Böyle giderse bizim bu seneki en büyük transferimiz İbrahim Akın olacak" dedi.İbrahim Akın da "Hocamın benim için söylediklerine teşekkür ederim.Geçen sene tüm takım gibi ben de formsuz bir sezon geçirdim ama bu sene benim için çok güzel geçecek.Artık Beşiktaş için çok şey yapmak istiyorum.Umarım bu sene takım arkadaşlarım ile birlikte çok çalışıp şampiyon oluruz"diye konuştu.Bir gazetecinin "Senin hakkında gece hayatına daldı bozuldu diyorlar.Bu suçlamalara bir cevabın var mı?" sorusuna ise,"Bu haberler nereden çıkyor anlamıyorum.Ben İstanbul'a geldiğimden beri ya bir ya iki kere gece dışarı çıkmışımdır.Zaten buraya Annem ile gelmiştim ve hala annemle yaşıyorum.Bu yaz da evlendim.Artık böyle dedikoduların çıkmasını istemiyorum.Çünkü bu sadece takımıma ve bana değil,bundan sonra evliliğime de zarar verecektir.Rica ediyorum böyle yalan haberler yapmayın"diye çıkıştı.

Click the image to open in full size.

"İşkence acılar unutulur. Dik yaşamak iz bırakır hayatta..."

Deniz GEZMİŞ
onurozgen Ofline