Tekil Mesaj gösterimi
Alt 21-12-2008, 23:51   #1
|RespecT Me|
Banned

|RespecT Me| - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Allah Belanı Versin Cüneyt Çakır

Sevgili arkadaşlar maç başladığında hep futbolcular yönetim ve teknik direktör tartışılıyor şöyle oynamalıyız böyle kadro olmalı bende diyorumki çıkan kadro artık önemli değil 1 haftadır GSLİ yazarlar bu maça CÜNEYT ÇAKIRIN verileceğini söylüyor Ama aklı selim olan hakem yorumcularıda onun bu maçı kaldıramıyacağı söylüyorlar ve sonuç ortada bunu neden konuşmuyoruz geçen sene olanları unuttukmu YOKSA YAKINIMIZDAKİNİ DÖVÜP UZAKDAKİNE DOKUNMAYACAKMIYIZ GENE kolayamı kaçacağız dış etkenleri unutacağızmı bence artık konuşma zamanı geldi FORUM KURULUNDAKİ arkadaşlar ne düşünür ne gibi eylem planı yapar artık onlara kalmış onlara diyorumki plan sizden eylem bizden Ben ANKARADAN gelmeye hazırım eğer bişey yapılmazsa bu maçta olacakları düşünmek bile istemiyorum.

Şimdi CÜNEYT ÇAKIR Nasıl Maç Yönetire Gelelim

1.Sözde kendine güvenir ama asla öyle değil

2.Büyük maçlarda ev sahibi takımın taraftarının etkisi altında kalır

3.Kartlarını şeker dağıtır gibi dağıtır sözde otorite sağlar

4.Ev sahibine kolay faul ve penaltı verir

5.Futbolcuları çok gerer ve gereksiz sertlikler başlar

6.MHK hiç olmadık maçlarda onu kullanır ve hep hakem hataları olur maç karışır BURASI ÇOK ÖNEMLİ

7.Yönettiği Beşiktaş maçlarında hep olay olmuştur ve ya penaltı çalmış yada kırmızı ile eksik bırakmıştır

8.Yönettiği GS maçlarında hep onların lehine düdük çalmış ve rakibi eksik bırakmışdır

Şİmdi bu yazdıklarım önemli değilse yorum yapmayın ama ALLAH rızası için artık bu konu altında yorum yapılsın ve sayfalar uzayıp gitsin sadece okumakla kalmayın arkadaşlar bu çok önemli bir konu artık
ARKADAŞLAR SİZLERİ SALAK YERİNE KOYMAYA ÇALIŞTIM ANCAK BAŞARILI OLAMADIM. FORUM YÖNETİMİNİ ENAYİ YERİNE KOYMAYA ÇALIŞTIM ANCAK BAŞARAMADIM. SİZDEN DİLENEREK ALDIĞIM REPLERİ FORUM YÖNETİMİ SİLDİ. ŞİMDİ İSE BEN BUNA İSYAN EDİYORUM. BEN BİR MALIM!
Click the image to open in full size.

Konu |RespecT Me| tarafından (21-12-2008 Saat 23:53 ) değiştirilmiştir..
|RespecT Me| Ofline   Alıntı ile Cevapla