Tekil Mesaj gösterimi
Alt 25-07-2006, 08:02   #1
kartal17

kartal17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Exclamation ****İki Oyuncu Daha....!!!****

İki Oyuncu Daha....!!!

"""Sezona hızlı transferler ile başlayan bir Beşiktaş gördük ve tam on oyuncu bu takıma katıldı.Hazırlık kampları maçlar derken kaynaşmalar da başladı sayılır.Ama anlamadığım şey Almanya'da klimasız sıradan bir otelde kalınıp yine orada kamp yapılırken,Fransa'ya maça gitmek maçtan sonra tekrar Almanya ya dönmek neyin nesi.Bu nasıl mantıktır buna kim karar veriyo bu nasıl iş ki kimse karışmıyor.Fransa da bir maçımız daha var yine Fransa ya uçacağız sonra tekrar Almanya ya,gs ile oynayacağız.
Tigana bana yıldız lazım değil dedikten sonra bugün Ronaldinhyo yuda alabilirsiniz bu tamamen bütçe meselesidir diyo.İki ortasaha daha istiyor.Ben bu adamı anlayamadım gitti fb 3 gs 2 oyuncu aldı biz 10 oyuncu aldık ve halada istiyo adam.Serdar Özkan,Burak,Serdar,Mehmet Sedef hepside bu takımda rahat oynar.Bak Fb ye Can diye bi çocuk çıktı takır takır oynuyo,bak gs ye özgürcan,ferhat vs.bak bize 3senedir sıralamadaki yerimiz belli 1kişi çıkmadı yazık be.Sen hala hazır oyuncu iste ey Tigana eldekileride yolla.Sen oyuncu istediğin anda takımda kadroya girmek için çalışıp çabalayan oyuncuların psikolojik durumunu düşünebiliyomusun.Neyse polimiğe gerek yok işte hendek işte deve atlasında göreyim."""

bir arkadaşımızın yazısı..haklı olduğu yönler yok değil..
yazan: cem murat.
http://www.karakartal.com/makale/mak...hp?frm_id=1063