Tekil Mesaj gösterimi
Alt 25-07-2006, 09:57   #45
efe_ndy

efe_ndy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

hazırlık maçını da versin artık o kadar mail attık ama daha hala tenis maçı izliyoruz baydı artık belki kendi tv miz bize uğurlu gelir de kampı güzel bi galibiyetle kapatırız kadroya gelince ;

nobre burak (g.güleç)
? delgado ?
kleberson
baki g.zan koray i.toraman
runje

bence bobo boşuna yapılan bir yabancı transferdir onun yerine kanatlara oyuncu alınsaydı daha iyi olurdu forvette burak tan yararlanabilinirdi burak aslında forvet veya forvet arkasında oynar ama forvet arkasında delgado oynadığı için burda oynaması imkansız son oynanan nancy maçında da gördük burak 2.yarı delgadonun yerine oyuna girdi eğer tigana onu delgado nun yedeği olarak düşünürse beşiktaş hücumdaki tek diri adamını da kaybediyor benim izlediğim hazırlık maçlarında ben bunu gördüm halbuki burak ta ilhan mansız ın mücadeleci ruhunu görmek zor değil
oturmuş bir orta saha yok iki tane kanat adamı lazım belki sağ kanatta serdar kurtuluş kullanılabilir ama aşı tutarsa orda şuan için i.toraman kullanılıyor o da elinden geleni yapıyor ama orta açma konusunda zaafları var sol kanata ise bir yabancı daha alınacak ailton giderse tabii
defansta ise g.zan güven veriyor baki sol kanattan iyi çıkıyor ama gerisini getiremiyor i.üzülmezden biraz daha iyi ama yetersiz geriden oyun kuracak adamın eksikliğini bu yılda çekecez anlaşılan
bence durum bu biraz karamsarım ama haksızsam söyleyin inşallah ben yanılırım