Tekil Mesaj gösterimi
Alt 25-12-2008, 22:47   #1
1903ForzaBJK
BABA HAKKI

1903ForzaBJK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Icon2 Düşman Kardeşler

Düşman Kardeşler

Evet yazıyı ilk gördügünüzde ne anladınız bilmiyorum ama çokta zor degil demek istedigim bu düşman kardeşler Fenerbahçe ve Galatasaray 18 takımlı süper ligde elle kolla smaçla gol atanların ses çıkarmadan düşman kardeşleri izledigi bi ligdeyiz ne yazıkki bu düşman kardeşler aslında okadar iyi kardeşlerki kazanmak için heryol mübahtir onlar için biz Beşiktaş taraftarı olarak sadece hakemlerin eşit olmasını isterken düşman kardeşler kendi maçları haricinde bütün maçlarda ortak noktalardır kazanılcak her yol mübah elle kolla faulle ceza sahasında ayakla elli karıştırmak bile onların takımı olunca normaldir biz sadece eşitlik isterken düşman kardeşler 1 sene bana 1 sene sana gibi (bir sana bir bana) anlaşıp gidiyolar onlar için ne malatyadaki doganlar ne ergün gürsoyun çantalarla otelde beklemesi ne cihan öskaylar ne 92 93 sezonu önemli degil çünkü onlar için önemli olan şampiyonluk dedimya her yol mübah onlar için şerefli ya da şeref.sizce işde böyle bi ligde malesef hersene şampiyonluk umutlarınla yeni sezona giriyoruz peki sonucu ne oluyo hüsran hüsran hüsran...
Peki ne yapmalıyız TFF+MHK+Satılmış Hakemler Ve düşman kardeşler yani aslında herşeyiyle zaten kaybetmiş olarak başlıyoruz Trabzonspor taraftarı bir maçta haksızlıga ugradı diye Federasyona çelenk biraktilar peki biz ne yapalım kaç senedir sırf hakemler yüzünden canımız yandı şampiyonluklarımız gitti okadarki bu hatalar yüzünden engelenen şampyionluklar yüzünden galatasaray maçından sonra bile Yıldırım Demirören istifa diye bagırıldı Yıldırım Demirören istifa etsede bişey degişceni hiç sanmıyorum yani şampyion olamamızı Y.D e baglamıyorum onun dışında kesinlikle istifa etmeli ama ilk önce dışardaki pislikleri nasıl bitirebiliriz veya şöyle diyim daha kendi içimizdeki sorunları haledemiyoken dışardaki düşmanları nasıl yencez sorun bu o yüzden artık bişey yapmanın vakti geldi diye düşünüyorum 4 gün geçti ne hala bi organizasyon ne de bi eylem olmadı demekki biz bunları hak ediyoruz.Herkes menfatine göre ses çıkarmadan izliyo hayret demekki daha çok düşman kardeşleri gülerken izlemeye devam etcez ya da gerçek Beşiktaş taraftarı ayaklancak ve içerdeki ve dışardaki bütün pislikleri temizlicek.

Click the image to open in full size.

Beşiktaşlı olmak Gözyaşı Değildir akıp Gitsin,
Bir Mevsim Değildir Zamanı Gelince Bitsin,
Bir Heves Değildir Gelip Geçsin ve
"BEŞİKTAŞ" Ömür Değil Ölünce Bitsin..

1903ForzaBJK Ofline   Alıntı ile Cevapla