Tekil Mesaj gösterimi
Alt 26-12-2008, 00:20   #56
Fidel43

Fidel43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Demirören`in gelisi zaten şık olmamisti, ama Besiktas`in önünü baltalayan TFF`ye inat biraz daha kenetlenmemiz gerektiigni düsünüyorum.
Demirören`nin yanlislari sadece ama sadece Besiktas Camiasini ve Taraftarini ilgilendirir!
Bakiyorum masallah ne kadar Besiktasli olmiyan varsa akil dagitmaya kalkisiyor!
Ahpabi FB veya GS`li olan gelipte Besiktas Yönetimine ve Baskanina lag yetisdiremez!
Medya da adi gecenler Besiktasli oldugu süpheli zaten, onlarin fikirlerine saygi duymuyorum bir kere!
Sirf Yönetimi ve Besiktasi elestirmek icin emek sarf ediyorlar, ama onlarin da ipi cekilecek!
Hikmet Cetin`nin de Resmini kullanan Medya icindeki Mikroplarin da Ofisi yerle bir edilmeli aslinda.
Adam bunlarin yüzünden isini gücünü birakip yalanlamak zorunda kaliyor...

http://www.bjk.com.tr/tr/haberler.php?h_no=13886

Medya sayginligni yitirmis, icindeki Pislikleri temizlemedikce hak etikleri muameleye tabi tutulmasi gerekir!
Senin etin kac, budun kac da saygin bir eski TBMM Baskanini pis Oyununa alet ediyorsun?!
Bunun hesabi sorulmali bu kisilerden, yol Gecen hani gibi Hain dolmus güzelim Türkiyem`e!

Baskan PAF Takimi sahaya sürse, üc mac gecmeden kendi Taraftarimiz tepki verir!
Ben Haticeye degil Neticeye bakarim ve 90 Günlük ceza ve o para Cezasini asla Besiktas`a veremezler!
Demirören bir sefer dik Durus sergile o Parayi da ödeme Külüpten de uzak durma!
Mahmut Özgener ve Oguz Sarvan Babalarin Ciftligi ile karistirdilar Süperligi!
Demirören er gec birakacak ama Besiktas hep hakkini aradigi zaman bizim Baskani göndermemiz ve aciz duruma düsmemiz gibi lüksümüz yok!

Burda Besiktas`a yapilan haksizlik var mi var, bunun aksisini idaa edenenin Besiktasli oldugna inanmiyorum!
Kara Leke`yi Besiktas`a degil, Türk Futboluna sürdüler bu Tetikciler.
Centilmenlik ile öne cikan bir Külüp ceza yagmuruna tutuluyorsa o sistemi sorgulamak gerekir!
Kendinize haksizlik etmeyin, Demirören Tarih de en kötü Baskan olarak kalabilir, ama ben bir Besiktas Baskanin böyle gönderilmesini bu Camia`ya ve Taraftara yakisdiramiyorum.
Bizim sorunumuz var, ama bu Hakem Kurulu ve Federasyon ile!

Yunanistan`nin Gencleri "sadece" bir Ölüm icin kac gündür Ülkenin altini üste getirdi.
Besiktas Taraftari ne zaman sesini duyuracak merak ediyorum, böyle günde olmiyacaksa ne zaman?!!!
TFF Binasini mi basacagiz, ne yapilacaksa yapilsin...
Bu Lig de Barbarlik ile hersey elde ediliyorsa biz herkes den daha da Barbariz!
Mahmut ayagini denk alsin!

Bunlar zaten topyekün Besiktas`in Armasinda bulunan Ay Yildiz`dan rahatsiz!
Ama bir Besiktasli bu Miras`a saygili olmak zorunda ve o Bayragi yanlis yapilmasina izin vermemeli!
Besiktas 1903 de kurulmus ve Türkiye`nin Cimentosu, Garantisi olarak algilamaniz gerekir!
Insan hic gecmisini inkar eder mi?!
Ne üc büyügü, tek Büyük var o da Besiktas, adi üstünde Halkin Takimi!
Cumhuriyetin Temelini olusturanlari cezalandirmak istiyorlar anlasilan, ama Besiktas´in Gücünü hisedecekler!
Halk bir sokaga cikarsa ne Mahmut kalir, ne Oguz!

Konu Fidel43 tarafından (26-12-2008 Saat 01:13 ) değiştirilmiştir..
Fidel43 Ofline   Alıntı ile Cevapla