Tekil Mesaj gösterimi
Alt 26-12-2008, 21:02   #7
volkan-saygın

volkan-saygın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Sayın Demirören ,

Bu ülkenin en köklü , en eski , en saygın kulübü , zaten doğal büyüktür. !!!
Ortaya çıkıp "ben büyüğüm ben büyüğüm " diye bağırmak bu ülkenin doğal en büyüğüne ne kadar yakışıyor sizce ?
Abesle iştigal der eskiler , Büyüğüm demekle büyük olunmaz , sen büyük gibi davranırsın , büyük gibi kadro kurar , büyük gibi yarışırsın , tepkilerini büyük gibi verirsin, büyük gibi maddi gücün olur ,ondan sonra sana herkes büyük der merak etme.
Siz başkan olmadan önce Beşiktaş böyleydi sayın Demirören . Siz , koskoca Beşiktaşı , yaptığınız bütün saçma sapan davranışşlarla , bütün başarısızlıklarınızla, ülkenin en büyük kulübüne hiçbir şekilde yakışmayacak sözler ve hareketlerinizle , sportif anlamdaki büyük başarısızlıklarınızla malesef büyüklüğü tartışılır hale getirdiniz .

bugün artık kimse Beşiktaşın şampiyon olabileceğine inanmıyor, siz göreve geldiğinizden bu yana biz Beşiktaş taraftarları bile hiçbir sezon takımın şampiyon olacağına malesef yüzde yüz inanamadık.
Bugün Beşiktaş derbi kazanamıyor, ezeli rakiplerimizle oynarken anadolu takımı gibi bacakları titiryor , öne geçiyor, skoru korumayı beceremiyor.
Bugün artık hiçbir anadolu takımı İnönüden çekinmiyor.
bunlar sabaha kadar sürer.
Ama bu kulübün büyüklüğünün tartışılmasında , dışardaki düşmanlardan çok senin payın var.
Hedef saptırma her sezon sonu yaptığın gibi...
Hele birde çıkıp demişsin ya Seba, Bilgili ve benim sayemde Beşiktaş büyüdü diye , gerçekten komik oluyorsun.