Tekil Mesaj gösterimi
Alt 27-12-2008, 20:04   #6
shawnodese

shawnodese - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kaostan başka bir şey getirmez.
Ortada aday yok, muhalefet yok. Kriz ortamından dolayı herkes kendi şirketlerini kurtarmanın derdinde. Yönetim istifa diyin.
Maça gidilmez, Lisanslı Beşiktaş ürünü alınmaz, kulübe katkıda bulunulmaz ama çıkılır yönetim istifa denir.
Fulya eleştirilir, içeriği bilinmeden. İnönü stadının yenilenmesi istenmez. Çünkü bunlar rant kapısıdır. Birilerinin rantı ellerinden alınacaktır. Böyle olunca da o kişiler çevrelerini kullanarak suyu bulandıracaklardır.
Yönetim bu şekilde gderse , bundan sonra gelecek her yönetim risk altında olur. İbra edilmeme tehlikesi yaşar, bu durumda bir çok kaliteli ismin Beşiktaş a başkan adayı olmasını engeller.

Bir sonraki adımı düşünmeden hareket edin.

Bravo size. Görün bakalım olası bir kongre de piyasada adı dolaşan isimlerden kimler aday olacak.

Beşiktaş'ın kimlerin eline kalacağını görürsünüz.

2010 dan önce olacak herhangi bir seçim Beşiktaş için felaket olur. Çünkü; şu anda mali kriz ciddi boyutlarda. 2009 da da krizin devam etmesi öngörülüyor. Bu kriz ortamında kaliteli aday beklemek hayal olur.

Önümüzdeki sene büyük ihtimalle televizyon gelirlerindeki $ kuru sabitlenecek. Digitutk bunu talep etmeyi planlıyor. o da gerçekleşirse durum daha da kötü olur. O yüzden mantıkla, aklı selim hareket etmek gerek.
shawnodese Ofline   Alıntı ile Cevapla