Tekil Mesaj gösterimi
Alt 30-12-2008, 21:19   #9
kartalim_

kartalim_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Dedikleri doğru olabilir, bunları tek o da demiyor zaten, Düya futbolunu takip eden herkez bunları söylüyor...Xavi, Deco, Lampard, Gerrard, Pirlo gibi oyuncuları beğeniyor herkez, nedeni basit işte...Ama onlar o özelliklere sahip oldukları için o takımlardalar zaten, bizede anca böyleleri geliyor işte, yaa sadece savunma yapan ya da sadece hücum...Fener bulmuştu mesela Appiah-Marco ikilisini, kaybettiler bu oyuncuları, tek kelimeyle süperdi bu ikili, bize de en son Guinti gelmişti işte, Ts'ye de Zimkovyak, Gs'ye son yıllarda gelen o tip bir oyuncuyu hatırlamıyorum bile...Kısacası getiremiyorlar bu tip oyuncuları, aramıyorlar da zaten, anca işte bi yerde parladıkları zaman akılları başlarına geliyor, Senna örneğinde mesela, Hollanda'lı Engalaar'ı da beğenmiştim ben, onuda kaptılar...Aslında Arjantin'de bu tip oyuncular mevcut, iyice araştırırlarsa bulurlar ama tık yok bizimkilerde, İspanya, Almanya, İngiltere diyemiyorum, çünkü zor alırız ordakileri, belki Fransadakileri alırız ama onlarda 7'den aşağı bırakmaz...Ortasaha deyince kapıyı 25 milyon €'dan açıyor zaten takımlar, uçmuş herkez, bakıyorum 1000 tane Diaarra var nerdeyse, Real her sene alıyor birini, veriyor 30 milyon €'ları, koşmaktan başka bir iş yaptıklarını da göremiyorum ben valla, ama veriyorlar...Takımalr bu paraları verdikleri içindwe rakamalr her gün yükseliyor, bizimde bu tip oyuncuları bu şartlarda almamız zorlaşıyor maalesef...Tek bizim içinde geçerli değil tabii bu...