Tekil Mesaj gösterimi
Alt 26-07-2006, 11:19   #10
Cheveneburi-BJK1903

Cheveneburi-BJK1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
kartal17´isimli üyeden Alıntı
oraya kadar gittikten sonra ortayı kesmek çok zor bir işmi anlamadım..sanki zorla orta yapmak istemez gibi konuşmuş..topla 40 metre gitmeyi ananın karnındamı öğrendin..orta yapmayı da çalışarak öğrenseydin..hem BEŞİKTAŞIMIZIN real den ne eksiği var..olmadı deli ibo..bence çok daha güzel katkıları olabilirdi takıma..
selam arkadaşlar ; kartal17 sana sonuna kadar hak veriyorum.BEŞİKTAŞ ımızda bu zamana kadar top sürerek orta yapan futbolcuya ben pek rastlamadım kendime göre tabiki;sizler nasıl düşünürsünüz onu bilmem arkadaşlar.çok iyi bilirsinizki bizde bir rıza çalımbay( ATOM KARINCA ) mız vardı.çok iyi ortalar yapardı ama ne hikmetse topu sürerek getirir durdurur üstüne üstlük birde gerilerek ortalar yapardı.o zamanlar bile atom karınca çok eleştiri almıştır ama sağlam ortalar yaptığından dolayı hep geçiştirilmiştir.AMA nedense deli ibo ne kadar iyi futbolcu olsada ben ondan rıza (atom karınca) gibi topu durdurarak bile ortalar yaptığını bu zaman kadar hiç mi hiç göremedim desem yeri var arkadaşlar,bilmem bana hak verirmisiniz.SAYGI ve SEVGİLERİMLE tüm forumculara.. sağlıcakla kalınız arkadaşlar..
Cheveneburi-BJK1903 Ofline