Konu: Marc Janko!!
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 04-01-2009, 13:04   #5
Scarface92

Scarface92 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bu adami biliyorum ilk yari su an avusturyada´da bitti ve 20 macta 30 gol atti ve 5 assisti var. 25 yasinda gencde bir oyuncu ama boyu bildigim kadariyla 1,96 m. size bu oyuncuyu isteyen 10 büyük takimi yaziyim :1)Bayern München 2)Valencia 3)Tottenham 4)AS Rom 5)Blackburn 6)Aston Villa 7)Palermo 8)Celtic Glasgow 9)Stuttgart 10)Schalke bi kere böyle büyük takimlar bunu istedikden sonra ve bir servet teklif ettikden sonra, besiktasimiz bu krizde hayatta alamaz bu oyuncuyu. aslinda gerci fena oynamiyo bu janko ama bilmem belki avusturya ligini bilirsiniz Turkcell süper lig gibi degil, TSL´de en altdaki takim en üstteki takimida yenebilir ama bu avusturyada yok. zaten sadece 10 takim var ve 3-4 büyük takim bütün kücük takimlara karsi genellikle en az 5-6 gol atiyor bir macta ve bundanda janko gibileri yararlaniyor, herif o yüzden böyle gol krali oldu, mesela SK Rapid Wiende Stefan Maierhofer (19 gol) ve Erwin Hoffer (14 gol) oynuyorlar, bunlarda (benim gözümde) iyi oyuncu degil ve tabelede alt siradaki takimlara karsi oynadiklari zaman kendileri en az bi 3-4 gol atiyorlar. demek istedigim bu avusturyanin 3-4 iyi takimini bi grupda kendi aralarinda oynatsalar, mark janko´nun bu kadar cok gol atacagini sanmiyorum.

Konu Scarface92 tarafından (04-01-2009 Saat 13:08 ) değiştirilmiştir..
Scarface92 Ofline   Alıntı ile Cevapla