Tekil Mesaj gösterimi
Alt 04-01-2009, 13:20   #8
Scarface92

Scarface92 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
Karetta2002´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Gökhancım,ben o kapalıda yıllarca maç seyrettim,yaşadıklarımı anlatsam roman olur...Süleyman Seba ya küfür etmedim diye 8 yaşındaki kızımın yanında dayak yedim..özellikle kapalıya gelenlerin % 70 inin ciğerini biliyorum ben..onları büyük çoğunluğunun ,yönetimden bedava bilet alanlar olduğunu biliyorum..maçın başlamasına 15 dk kala gelip,orada oturanların eşlerinin çocuklarının yanında sille tokat dövüldüklerini gördüm ben..Beşiktaş trübünlerinde müthiş bir rant kavgası var..Serdar Bilgili onun için oraya loca yapmıştı, ama rantı kesilenler onu küfürle ve Demirören le kovdular..şimdi ,Demirören e bağırırlarmı sanıyorsun..O dediğiniz eylem yapılmaya kalktımı trübünde kavga çıkar..ve zaten ceza vermek isteyen TFF de yapıştırıverir cezayı...2000 yılında 100 000 Real Madrid taraftarı beyaz mendil sallayarak yönetimi göndermişti..Biz neden aynısını bütün stad ta yapmıyoruz..
abi ben sana söyleyim neden beyaz mendil sallamayacagimizi, CÜNKÜ BIZ TÜRK HALKIYIZ, ve malesef her millet ayni degil, keske herkes senin gibi bu kadar ince düsünebilse, futbolda kabaligi bir marifet sayiyor insanlar...

Konu Scarface92 tarafından (04-01-2009 Saat 13:22 ) değiştirilmiştir..
Scarface92 Ofline   Alıntı ile Cevapla