Tekil Mesaj gösterimi
Alt 04-01-2009, 13:23   #9
Gokhan
Gogo

Gokhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
Karetta2002´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Gökhancım,ben o kapalıda yıllarca maç seyrettim,yaşadıklarımı anlatsam roman olur...Süleyman Seba ya küfür etmedim diye 8 yaşındaki kızımın yanında dayak yedim..özellikle kapalıya gelenlerin % 70 inin ciğerini biliyorum ben..onları büyük çoğunluğunun ,yönetimden bedava bilet alanlar olduğunu biliyorum..maçın başlamasına 15 dk kala gelip,orada oturanların eşlerinin çocuklarının yanında sille tokat dövüldüklerini gördüm ben..Beşiktaş trübünlerinde müthiş bir rant kavgası var..Serdar Bilgili onun için oraya loca yapmıştı, ama rantı kesilenler onu küfürle ve Demirören le kovdular..şimdi ,Demirören e bağırırlarmı sanıyorsun..O dediğiniz eylem yapılmaya kalktımı trübünde kavga çıkar..ve zaten ceza vermek isteyen TFF de yapıştırıverir cezayı...2000 yılında 100 000 Real Madrid taraftarı beyaz mendil sallayarak yönetimi göndermişti..Biz neden aynısını bütün stad ta yapmıyoruz..

irfan abı haklısın tabı kapalıda cok buyuk rant var bedava bılet alan cok ama soyle de bısey var orası besıktas trıbunun kalbı orda yapılanlar butun stadı etkılıyor. senın verdıgın ornek cok guzel bır ornek ama anlayana bız neremızı sallarsak sallayalım bu adamlar bagarılmadan gıtmeyecek zaten adam olsalardı bu durumlara dusmeden ıstıfa ederlerdı

Gökhan
Gokhan Ofline   Alıntı ile Cevapla