Tekil Mesaj gösterimi
Alt 09-01-2009, 18:16   #1
Meric
Yardımcı Admin

Meric - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Denizli temkinli

Beşiktaş yarın Fortis Türkiye Kupası A Grubu son maçında Gaziantepspor ile oynayacağı karşılaşma için Gaziantep'e gitti

Siyah beyazlı kafilede sakatlıkları bulunan Delgado ve Aydın yer almazken, sakatlığı bulunan Bobo ise Gaziantep'e götürüldü. Ayrıca Yusuf Şimşek'in transferinde takasta kullanılacağı belirtilen Tuna Üzümcü de kafilede yer aldı.

Beşiktaş Teknik Direktörü Mustafa Denizli havalimanında basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Denizli, Yusuf Şimşek'in transferiyle ilgili henüz kendisine net bir açıklama gelmediğini belirterek, "Yusuf transferi konusunda net birşey söyleyemem. Çünkü benim bildiğim kadarıyla henüz anlaşma yok. İstanbul'da olduğunu biliyorum. Ama bana transferin bittiğine dair kesin bir bilgi verilmedi" dedi.

Denizli ayrıca Yusuf'u kadrosunda görmeyi kendisinin istediğini ifade ederek, "Bize faydalı olabilecek bir futbolcu. Yeteneklerini biliyoruz. Takımımıza katkı sağlayacaktır. Umarım transferi mutlu sonla noktalanır" şeklinde konuştu.

Beşiktaş, yarın oynayacağı Gaziantepspor maçının ardından ikinci yarı hazırlık kampı için Gaziantep'ten Antalya'ya geçecek.

http://img81.imageshack.us/img81/9771/topmain8dd3mg5.jpg
Meric Ofline   Alıntı ile Cevapla