Tekil Mesaj gösterimi
Alt 14-01-2009, 02:00   #3
Aydin
CaSPeR

Aydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ALLAH belanızı versin başka bir şey demiyorum. Ben 30 yaşına girdim artık ömrüm boyunca şu zamanlara kadar bela okumuyordum, ALLAH-Ü TEALA olsun Peygamber efendimiz olsun bela okumayınız derler.
ALLAH ım bugün müslümanlara gösterilen cezalar katliamlar karşısında elimizi kolumuz bağlanmış durumda , tek yapabileceğimiz sana dua etmek , o serefsiz yahudilerin hristiyanların belalarını bir an önce bu dünyada bulmalarını temenni ediyorum. Ben onların yaptığı gibi onlara karşılık aynı şekilde cevap verilsin diyemem çünkü çoluk çocuk günahı olmayan masum insanların öldürülmesi biz müslümanların zaten yapamayacağı bir olaydır !!! ALLAH ım sen bizim içimizide dışımızıda çok çok iyi biliyorsun sana hamdü senalar olsun İNŞALLAH öğmek ve öğülmek ancak sana mahsustur, Peygamber efendimizin yüzü suyu hürmetine bu serefsizlerin senin affına sıgınarak yalvararak dua ediyorum ki belalarını bir an önce misli olarak aynı acıları çocluk çocuk perişan olmadan çekerler İNŞALLAH
amin
FİLİSTİN ALLAH YARDIMCIN OLSUN !!!!!