Tekil Mesaj gösterimi
Alt 28-07-2006, 15:28   #19
dartheagle

dartheagle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
bjk4ever´isimli üyeden Alıntı
Nasil insanlar bir kisi bu kadar umit baglayabilir anlamiyorum? Arkadaslar, futbol 11 kisi oynanir, 1 kisiyle degil. Ben Fenerbahce gibi sirf kisisel gayretlerle sampiyon olacaksam, sahada bir takim gibi takim olmayacaksa olmayayim daha iyi. Herseyden once, sistem yanlis, sisteme gore oynatilan oyuncular yanlis ve Tigana bu yanlislari gidermiyorum, bu takim iki tane kanat oyuncusu alsin yine sampiyon olamaz, en onemli eksik bolge onlibero.
bunun bir oyuncuya ümit bağlamakla alakası yok koskoca bir makine küçücük bir parçası olmadan nası düzgün işleyemiyorsa çarkları dönmüyorsa bu da ona benziyor bizim kanatlarımız düzgün çalışmadıkça bundan orta saha da forvet de defans da çok fazla etkilenir bu da demek oluyor ki bir iki adam aslında gerçekten çok önemli... On libero konusunda sana katılıyorum ama onun için çok geç transfer dönemi artık en geç 1-2 hafta içinde kapatılmalı ve bu sürede çok iyi bi ön libero bulmamız imkansız eldekilerden faydalanmaya çalışacağız Fahri biraz dikkatli oynarsa Kleb. ile iyi bir ikili olurlar Türkiye ligi ni rahat götürürler ama Avrupa da çok zorlanabilirler tabii dedğim gibi avrupa için iyi bi ön libero bulmak için çok geç. Bi de kanatlara bakarsak şu anki görüntüsüyle bırakın avrupayı ligi bile zor götürecek gbi görünüyorlar bu açıdan kanat öncelikli olmalı ama keşke ön liberoya da defansa da bi adam alınsa ama öncelik kanat kanat kanat.....
dartheagle Ofline