Tekil Mesaj gösterimi
Alt 23-01-2009, 23:43   #6
Asi Ruh
ÇUKUROVA KARTALI

Asi Ruh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Click the image to open in full size.ELTİSİNİ BIÇAKLADI "ZARAR VERMEK İSTEMEDİM" DEDİ
Bursa'da, bileziklerini almak için eltisini 12 yerinden bıçakla yaraladığı öne sürülen kadın ilk kez hakim karşısına çıktı. 2. Ağır Ceza Mahkemesi'nde "adam öldürmeye teşebbüs, konut dokunulmazlığını ihlal ve yağma" suçlarından 27 yıla kadar hapsi talep edilen S.T.'nin yargılanmasına başlandı. Bin 300 YTL'lik borcunu ödeyebilmek için, "parmak izi çıkmasın" diye eldiven giyip, tanınmamak için de yüzüne bone takarak girdiği evde, kendisini görmemesi için yüzüne biber gazı sıktığı eltisini 12 yerinden bıçakla yaraladığı iddia edilen S.T., hakkındaki iddiaları yalanlarken gözyaşlarına hakim olamadı. Evlenmeden önce 4 yıl arkadaşlık yaptıkları H.T. ile yolda karşılaşınca tekrar görüşmeye başladıklarını ifade eden sanık S.T., "Kendisi benden para istedi. Olumsuz yanıt verince bu kez beni ve çocuğumu ölümle tehdit etti. Korktum. Ziynet eşyalarımı ona teslim ettim. Bir süre sonra yine tehditlerini sürdürdü. Ben de çareyi, altınları olduğunu bildiğim eltim E.T.'yi gasp etmekte buldum. Amacım onu bıçaklamak, ona zarar vermek değildi" dedi. Eltisinden şikayetçi olan E.T. ise müşteki olarak katıldığı duruşmada, yaşadığı dehşet anını şöyle anlattı. "Olay günü 3 aylık çocuğumla evde otururken içeri giren bir kişiyi gördüm. Hırsız sandım. Yanına gidince yüzünde maske bulunan bir kişi bıçakla bana saldırdı. Ne kadar yalvardıysam da durduramadım. Altınlarımı aldı, yüzüme biber gazı sıkıp kaçtı. Bu kişinin eltim olduğunu hastanede öğrenince ikinci bir şoku yaşadım."