Tekil Mesaj gösterimi
Alt 25-01-2009, 14:26   #10
Neokartal

Neokartal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

artık hakemlerden birşey beklemeyelim lütfen.. hakemlerimiz bu, bize davranış şekilleri de bundan farklı olmayacak.. Bu oynadığımız futbolu gölgelememeli.. Sezon başındaki futbol anlayışıyla şimdiki arasında dağlar kadar fark var.. Hep geriye gitmişiz.. Zaten kadromuz inanılmaz kalitesiz.. Bir de üstüne enteresan oyun şablonu ve oyuncu seçimiyle iş çığrından çıkıyor.. şampiyonluğa oynayan bir Beşiktaş takımı liderin 6 puan gerisinideki bir Beşiktaş takımı Denizli gibi ligin form ve kalite olarak en kötü ve yumuşak takımlarından birini 30 dakikada harcayıp atması lazımdı.. Bırakın bunu 90 dakika organize tek bir atak ve yüzde 100 diyebileceğimiz tek bir pozisyon yok.. Bazı arkadaşların söylediklerine da katılmıyorum.. Bizden üstteki 5 takımdan gsraya,fener ve trabzon bizden daha iyi kadroya, sivas ve ankara ise çok daha iyi bir takıma sahip.. sonuç da ortada zaten.. Kendi sahamızda yada deplasmanda bu 5 takımı ikinci yarıda da yenebileceğimizi hiç sanmıyorum.. Ligin gerçek ilk yarısı bugün tamamlanıyor ve biz 6. bitiriyoruz.. Liderle aramızda 6 puan olacak ve bu liderle olan maçımızı deplasmanda oynayacağız.. Futbolda istatistiklere inanmasamda bildiğim kadarıyla şimdiye kadar ligi 4. ve daha alt sırada bitiren hiçbir takım şampiyon olamadı.. Bu takımın üstteki takımlar ne yaparsa yapsın ligi ilk 3te bitirmesi mümkün değil bana göre.. Kendimizi buna alıştırsak iyi olur..
Neokartal Ofline   Alıntı ile Cevapla