Tekil Mesaj gösterimi
Alt 28-01-2009, 05:52   #1
toroman18

toroman18 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Icon16 Kendimizi Kandırmayalım

Dün akşam oynanan Galatasaray - Sivasspor maçını bi çoğunuz izlemişsinizdir, peki dikkatinizi çeken hiçbişey olmadı mı? Benim dikkatimi bu maçta futboldan çok gs tribünlerinin ve futbolcularının öfkesi oldu. Beşiktaş'ımıza ezelden beri özellikle de son 5 yıldır inanılmaz art niyetli davranıyor hakemler, biz taraftar olarak ne yapıyoruz peki? Ne yapıyoruz söyliyeyim mi? Kimse kusura bakmasın 132 desibeli falanda boşverin liverpoll maçındaki tribün showunu falan bunların hepsini aklınızdan silin atın biz sadece türkü söylüyoruz.
Rakip takım atak yaparken türkü söylüyoruz hakem aleyhimize doğru yada yanlış karar verirken türkü söylüyoruz ama bi dönüp sahaya bakanımız yok. Sahada oyunun akışına göre davran(a)mıyoruz varsa yoksa beste...
Dün, Baros hakeme kart işareti yapıyor fakat hakem Baroş'a bu hareketinden dolayı sarı kart göstermiyor. pardon düzeltiyorum GÖSTEREMİYOR, peki neden gösteremiyor? Çünkü korkuyor, neden korkuyor, gs taraftarının öfkesinden ve gs yönetiminden korkuyor. Sabri'nin rakip futbolcuları bi dövmediği kaldı fakat hakem kart göstee(e)miyor en sonunda bi sarı kart gösterdi ki bu sarı kartı zamanında gösterse Sabri çoktan 2. sarıdan oyun dışı kalmış olacak...
Belki içinizde bana kızanlar olacaktır fakat gs taraftarını tebrik ediyorum, taraftar nasıl olurmuş herkese göstermiş oldular hakemi öyle bi baskı altına aldılar ki hakem neye uğradığını şaşırdı... ( Uyuma Beşiktaş taraftarı kendine gel türküyle olcak iş değil )Yorumlarınızı bekliyorum...