Tekil Mesaj gösterimi
Alt 29-01-2009, 21:46   #1
Asi Ruh
ÇUKUROVA KARTALI

Asi Ruh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Cem'in "en"leri çok güldürdü!

Click the image to open in full size.ATV'deki 'Dünya Bir Oyun Sahnesi' programına konuk olan Cem Yılmaz'ın, 'kısa cevaplı' sorulara verdiği yanıtlar çok güldürdü. İlk programına Cem Yılmaz'ın konuk eden Kenan Işık, Taraf Gazetesi'nin arka sayfasında yer alan ve bazı sanatçılara sorulan soruları ünlü komedyene de sordu. Cem Yılmaz'ın esprilerle karışık verdiği cevaplar ekran başındakileri ve stüdyodaki konukları çok güldürdü. Yılmaz'ın kendisini kaptırıp uzun uzun açıklamalar yapmasına gülen Kenan Işık, 'Tek bir kelime ile yanıt vermelisin' diye uyarıda da bulundu.

Bu arada Cem Yılmaz, sorulara geçmeden önce Kenan Işık'ın bir dönem sunuculuğunu yaptığı 'Kim 500 Milyar İster' yarışmasına atıfta bulunarak "Aslında ben o yarışmaya da çok katılmak istedim. Çünkü cevabım hazırdı. Yalnızca 'Ben' diyecektim ve alacaktım parayı. 'Kim 500 Milyar İster', 'Ben'! A'sı B'si de yok!"

İşte Cem Yılmaz'ın 'En'leri:

En sevdiğin kelime nedir?
Ne kadar düşünme payı veriyorsunuz? Daha önce hiç düşünmediğim şeyler bunlar. En ile başlayan şeyler beni korkutur. Bu prostattan daha zor birşeymiş ya! Bir küfür olabilir mi? En sevdiğim kelime 'biiiip' (Ekranda küfürlerin biplenme sesini taklit ediyor)

En nefret ettiğin kelime nedir?
Valla biliyorum bunu. Şovmen. Hiç sevmem.

Seni en çok ne heyecanlandırır?
Mutluluk

Ne sinirlendirir?
Kabalık

En sevdiğin ses?
Alto soprano. (Gülüşmeler) Hayır, en sevdiğim sesin ne dediğine bağlı. Para sesi, su sesi, kadın sesi değil yani. Bazıları kadın sesi diyor! Ama ne diyor? Ne dediği de önemli

Bu işi yapmayasaydın hangi mesleği yapmak isterdin?
Fiziken çalışılan işlerde çok iyiyimdir. Çocukluğumdan beri çok meraklıyımdır. Mahallede mesela bir kırtasiye varsa...

Bunlar tek kelimeyle cevaplandırılacak şeyler!
Haaa, söylesene be abi! Berber çırağı.

Hangi mesleği yapmak istemezdin?
Herhalde ölü yıkayıcılığı

Hangi doğal yeteneğe sahip olmak isterdin?
Doğal yetenek, doğa üstü değil? Çok iyi piyano çalmak isterdim. Her komedyen kadar perküsyonla ilgiliyim. Ama yani, müzikle çok ilgiliyim, her şeyi çalabilecek sistemim var, bilgisayar yöntemiyle!

Kendin olmasaydın kim olurdun?
Beyazıt Öztürk mü desem acaba? Şahan Gökbakar mı ya da? Kardeşim olmak isterdim.

Kızkardeşin mi ağabeyin mi?
Kızkardeşim yeterince eğleniyordur evde. Ağabeyim olayım ben!

Nerede yaşamak isterdin?
Aynen şu anda burda.

En önemli kusurun?
Kusurlu birisiyim, daha ne olsun

Sana en fazla keyif veren kötü huyun?
Alaycılık

Kahramanın kim?
Kahramanları sevmem. Kahramanım yok

En sevdiğin küfür?
Biiiiiiiiip!

Şu anki ruh halin?
Müsterih. Gayet konforluyum, rahatım.

Hayat felsefeni hangi slogan özetler?
Susma sustukça sıra sana gelecek.

Mutluluk rüyan nedir?
Yerden fazla yükselmeden uçmak. Çok yukarı çıkmaktan hoşlanmam ama yerden 5-6 metre yüksekte uçmak hoşuma giderdi. Bunun sebebi şu, öyle bir yükseklik ki bari uçtuğumu görsünler. Öyle bir hastalığım var. Yoksa basmış gitmişsin ne yani!

Mutsuzluğun tanımı ne?
Sevilmediğini görmek

Nasıl ölmek isterdin?
Normal! ölümle ilgili bir sıkıntım yok her an olabilir. Çok fazla acı çekmesem iyi olur.

Öldüğünde cennete gittin. Tanrı'nın kapıda sana ne demesini isterdin?
Valla şey demesini isterdim, 'Geç otur gelenlere bakıver' ya da 'Buraya gelen ilk kişisin, iyi oldu bak!'