Tekil Mesaj gösterimi
Alt 30-07-2006, 01:43   #1
{ThE DieSeL...}}
Banned

{ThE DieSeL...}} - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Biz NiYe AlmADık??

Marcelinhodan bahsediyorum.Bu adamki geçen sene almanyada oynayan en iyi 5 oyuncudan biri seçilip,Ballack dan sonraki en yetenekli oyuncu olduğuna inanılan adamdır.Driblinkleri,frikikleri,pasdları,şutlarıyl a hariha bir yıldız olan bu adamı biz niye almadık anlamıyorum,anlayamıyorum.Trabzon'un bizden dahamı fazla parası var,yada bizden daha çok mu karizması var?tabiki biz herşeyimizle üstünüz ama sorun transferle uğaşan yönetimimizzde.bu adamı nasıl elden kaçırabiliyoruz,yıldız yıldız diye kıvranırken bu adamı nasıl göremeyiz.Umarım bu ders olur bu gençleştirme politikasından vazgeçerde doğru düzgün bir adam bir yıldız alırız.Tabiki gençlerde çok önemli,alıp oynatmalı,geliştirmeliyiz ama Beşiktaş bir akademi değil bizim yıldıza,taraftarı heyecanlandıracak bir isme,takıma yararlı olduğu kadar rakipleride korkutabilecek bir adama ihtiyacımız var.Artık Tiganadan bir şey bekliyoruz,en büyük artımız onun afrika üzerindeki hakimiyeti,yada avrupadaki karizmasıyla getirebileceği yıldızlardı ama ayıptır.Ala ala türkiyede oynayan bir nobre ve hazırlık maçlarında ramazandan bile daha kötü bir izlenim yaratan runju yi alabildik.Lütfen hocam,yönetimim takıma yararlı kanatlara veya forvete bir yıldız...