Tekil Mesaj gösterimi
Alt 03-02-2009, 10:28   #4
İbodaca

İbodaca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Katılmıyorum..

İlk yarı Yusuf tam bir faciaydı..Bu kadar sıradan oynanılamazdı herhalde..Ama oynadı o..Tek 1 olumlu hareketi yoktu belki..2.yarı Holosko'nun girmesiyle 2-3 pasla gösterdi tekniğini ama sadece "tekniğini" gösterdi işte..Bu takıma faydalı olacağını değil..

Tello konusunda haklı..Sahann tek yıldızı oydu bence..Ama Yusuf'u buna eklemek yanlış olur..Hiç samimi olmaz..

" 2. yarı bambaşka bir Beşiktaş vardı " demek de nekadar doğrudur bilemiyorum..Ben farklı bir maç izlediğimi sanmıyorum..Sadece Holosko'nun çabalarıyla daha çok ilerde kaldık..Ama boş attık diye bir söz vardır ya; aynen öyle oldu bizimki..Hiç bir etkisi olmadı yani..

Ama savunma konusunda haklı..Pek posizyon vermedk.." Gücü " dışında hiç bir vasfı olmayan 1 tek forvetle oynayan, sağ açıklarında forvetten bozma bir oyuncu olan, sol açıkları olmayan bir takıma karşı bence iyi savunma yaptık.. Bu yönüyle çok mutlu oldum ben Umarım önümüzdeki diğer kolay maçları da bu denli rahat oynarız.. Hiç pozisyon vermeyiz..1 tane atarız uzaktan bayram ederiz..İnş böyle devam eder..

Konu İbodaca tarafından (03-02-2009 Saat 10:29 ) değiştirilmiştir..
İbodaca Ofline   Alıntı ile Cevapla