Tekil Mesaj gösterimi
Alt 30-07-2006, 15:40   #31
{ThE DieSeL...}}
Banned

{ThE DieSeL...}} - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
bjk4ever´isimli üyeden Alıntı
Marcelinho'ya buyuk oyuncu ve buyuk transfer diyenlere soruyorum o zaman ve bir cevap da bekliyorum:

Trabzon bu transfere buyuk nakit ve vakit harcayip da bir dunya yildizini diger devlerin elinden mi kapti YOKSA
Hertha'da forma giymeyecegi kesinlesen ve ayrilacagi zaten bilinen bir oyuncuyu baska alternatif ve 'sozde yildiz' yok diye mi aldi?
Bu adamın sorunlu olduğunu bilmeyen yoktur tabiki.Geçen sene Bayern ısrarla istemişti hem Hertha'nın yan çizmesi hemde Marcelinho'nun problem yaratabileceğide göz önüne alındığından yatmıştı.Şimdi ise TS aldı.Bu adamın en büyük sorunu Brezilya'ya gittiğinde çok geç dönmesi.Yani en az 1,2 gün rötar yapması.Bu sebepten dolayı hertha bıraktı.Anelka gibi durmadan sorun çıkartan bir adam da değil,durmadan kart gören bir adamda.Geceleri sever sadece zaten türkiyede geceleri sevmeyen bir adam yok gibi.Yine söylüyorum ki şunu eğer bu adam ben türkiye'de oynarım diyorsa alacaksın kardeşim bırakmayacaksın Trabzon'a.Bu kumarı almaya değer ender oyunculardan.Bana yetenek olarak beşiktaşta kimi görmek istersin deseler hiç düşünmeden bu adamın ismini verirdim.Artık geçti trabzona bakıp iç geçirmeyeceğiz tabikide biz Beşiktaşız tabikide ama yinede içimde çok yer edindi bu ransfer.2 yıldır hayranlıkla izlediğim bir adam gitti trabzona.Neyse artık bizde alacaz birini inşallah...