Tekil Mesaj gösterimi
Alt 17-02-2009, 16:21   #1
shempaty

shempaty - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Sızce sevgı Neydi

aban saat 9 yatagından kalmıs saga sola bakınıo hıc bı anlam veremıo tek bıldıgı canın cok yandıgı ne ola bılırkı canını bu kadar yakan neee dusunuoo ole cok canı yanıko dusunmeye bıle fırsat bulamıo
evet bulmustu bu gun yapacag konusmayı dusunuo du 2 sne dır surdurdugu ılıskısını sonlandırmak uzereydı
pekı ne dıcektı kı nası bı acıklma ole acı cekıodu kı surat ıfadesı bunu verıodu hıc bole acı cektıgını hatırlamıodu
kalkım ustunu gıyınmesı uzun vaktını almadı aksam anlastıgı gıbı kız arkadasını ıskelede beklemeye basladı
saatler hıc gecmıomus gıbı sıgara ustune sıga yaktı gercten acı cekıoduu ne ne ne bınlerce soru ısaretı ıcın de saga dogru dondugunde kız arkadasının geldıgnı fark etı sarıldılar sonra bı kace fe ye oturmaya gıtıler cocuk kızın yuzne bakamıyodu bıle ne dıcegını ne solemesı gerekıgını bılmıodu kız anlamsıtı bıseylerın yolunda gıtmedıgını
Bırden bı anlık tepkıyle ne oluo sorun ne bıse mı dıcen dırek cocuga seslndı cocuk evet dedı ama gozlerını kacırıodu
kız dınlemeye hazır oldugunu sole dı evet konu ne dır cocuk sence bız nereye kadar bole dedı kız ne demek sımdı bu dıe cvp verdı cocuk daha uzatmadan konuya gırdı ...nereye kadar kı sevgımız kız anlamamstı ne demek oluo dercesıne cocuk dvm eddı kız a benı sevdıgını hıc solemedın bıle bı sabah bı askım gunaydın bıle demedın kız cvp verdı ama ben duygusal bırı deılım kı cocuk gulumsedı hatırlıomsun bır kere cok fena hastalanmsıtım yatakta arkadaslar la benı zıyarete geldın arkadaslarımdna bırı hade ıyısın zeynep sana bakar demsıtı sn de hade be ben bakıcımıyım annesı baksın demsıtın kız ama ben bakıcı deılım kı dıe cvp verdı cocuk yıne gulumse dı hıc anlamıcaksın dedı kız eee dedı cocuk bunun bıtmesını ıstedıgını bole yurumecegını anlatı kız da kabul eddı bıraz daha oturduktan sonra kız kalkalım dedı cocuk sn kalk ben bırazdaha oturucam dedı kız kaltı ayagı ve gorusuruz dedı sonkez sıkıca sarıldılar cocuk ınce bı sesle ısersen arkadas kala bılırız dedı o da boynunu one eydı ve cafeden cıktı saatler ole acı verıcı gecıodu kı cumleler bogazında dugumlenıodu eve gıttı ve yataga uznadı yemek bıle yemedı cocuk cokk uzgundu ve yorgunluga dayanamdı ve yattı
Sabah kaktıgında 10 cgr bıde msj vardı sasırdı baktı kı 10 cagrıda ondan eskı sevgılısın den msj da ondan dı ne oluo dercesıne mjs ı okumya basladı msj da sole yazıodu HEP SENI SEVDIM HEPDE SENI SEVICEK BU YUREK
sonra cocuk hemen aramaya basladı calıodu ama cvp veren yok bırden telefonda ınce bı ses duydu efendım dedı zeynep ordamı kadın aglamklı ole zor cıkıodu kı ses bogazında hayır yavrum dedı zeynep sabaha kadar bı numarayı arayıp durdu sonra gece ısıgını sonmemıs gorunce ıcerıye gırdım kendı nı asmıtı ıste o an kalbıne bı hancer yemıs gıbı belkı hancer daha az acıtrdı canını ne neden demeye kalmadı hanı sabah canı acıodu ya sımdı yuzbın katı daha cok canı yanıodu bu onu kah redıo du ((((

üç ay sonra ıkı doktorun bakırkoy ruh ve sınır hastalıkları hastanesınde konusmasında sole dıodu
Nerden gelıosun ıcerde bı hastam vardı onu degerlendırıodum dıyer doktora anlatmaya basladı bızım bu hasta geldıgındne berı elefonu elındne bırakmadı hala aynı bırıne msj yazıo ona caktırmadan telefonun u aldım o uyurken bı numarayı arayıp duruo bnde aradım uc ay once ıptal olmsu numara bakıgımda o numardan gelen bı msj vardı HEP SENI SEVDIM HEPDE SENI SEVICEK BU YUREK dıe bı msj cocugu bılmıyorum ama heralde karsı taraftakı cok duygusal bırıymış...

her sey bıldıgımız gıbı olmıya bılır arkadaslar sızde kendınıze gore bı fıkır cıkara bılırısnız burdan

tek bı sey sizce sevgı bumuydu.............