Tekil Mesaj gösterimi
Alt 21-02-2009, 00:41   #55
OzzY
Eye For An Eye

OzzY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
Aydin´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
ben küçükken uzaylılar filmini seyretmiştiim ortaokula kadar uzaylı gibi yaşadım
sonra terminatörü ve baba filmini izledim okulda mafyalaştım kelebek (bıçak) taşıdım ona buna soktum
liseye geçince temel içgüdü filmini lzledim sapık oldum kıslara sarkıntılıga başladım ,
nevini hiç unutmam az kahrımı çekmedi kıs
sonra askere giderken titanik filmini izledim duyugusal tarafımı keşfettim sevmesini o filmde ögrendim düşmana bile bir mermi sıkmadım
askerden sonra ise er raynı kurtamayı izledim önüme geleni kurtarmaya çalıştım
sonracıma hımmm şeyi izledim kurtlar vadisini o zaman dedim aga sen boş yaşıyosun taktım 12,5 kalibresiyle belime deden kalma yadigarı gittim istanbulda ki hemşerime dedim yanında iş ver bana iş güç derken onun topuğu senin bunun topuğu benim vur babam vur mahallede bir havam oldu sorma
derken sıkıldım artık sinemaya girdim vakit geçsin diye aneeee oda ne ! recep ivedik
çıktım dışarı film bitince onun donunu indirdim, yardım isteyene çelme taktım , dürüst biri olmaya karar verdim konusmaa layyyn agzıma sakız oldu
eee hayat insana ne getirir bilinmez önümüzdeki vizyona bakalım hangi karaktere bürünücez hee unutmadan arkadaşlar dedi ki ; sen ıssız adama girme iyi film değil yaramaz dediler bende girmedim ! bilmiyorum artık izleseydim neler olacaktı ! izleyen varsa sokakta anlarım artık filmi izleyince yada aynı karaktere de bürünmek gerekebilir , malum insan film izleyince karakterden karaktere dönüşüyorya

+rep

Devrimin amacını kavramış olanlar sürekli olarak onu koruma gücüne sahip olacaklardır.
M. Kemal ATATÜRK

OzzY Ofline   Alıntı ile Cevapla