Tekil Mesaj gösterimi
Alt 22-02-2009, 19:55   #8
Asi Ruh
ÇUKUROVA KARTALI

Asi Ruh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
Karetta2002´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
hangi gençler arkadaşlar...illaki şampiyonluk diye tutturacaksın,takıma konan geç oyuncuya 2-3 maçtan fazla sabredemeyeceksin..sonrada basından duyduklarınla hocayı suçlayacaksın..neymiş ,hoca gençleri sevmiyormuş..elinde banko oynayacak 3 forvet varken ,Batuhana ne zaman sıra gelecek,ya da Batuhan sırayı almak için kaç tane extra idman yapmış .Tanju Çolak 'ın ,gerek Samsunda gerekse GS da iken,her gün extra olarak en az 2 saat frikik,röveşata ve şut çalışması yaptığına ben bizzat şahit oldum.Sonra ne mi oldu..Avrupa gol krallığı geldi..Bizim Batuhan'ın ise Fikret Demirer'in söylediğine göre 1 dk bile extra idmanı yok,sonra da Nobreyi mi kesecek..sahaya çıkınca canını ortaya koyan İboyu kesecek adam Emre mi allahaşkına..Anadolu takımlarına gönderilip de sivrilen altyapıdan yetişmiş kaç tane oyuncumuz var..Benim hatırladığım biri Vedat İnceefe, diğeri de Zafer Biryol..Arda gibi,Sergen gibi ,Rıza gibi, oyuncu olsun da bak gör nasıl söke söke alır formayı..
abi yorumuna kısmen katılıyorum.katılmadığım yön ise, Batuhan için söylenenleri genelleme yapmandır.Yoksa bizim gençlerimizin büyük bir çoğunluğu milli takımdan görev alan oyunculardır.ki bayaa büyük bir çoğunluğu.ancak şuanda gençlerimiz arka planda.bunun sebebi de mustafa denizlidir